Kolik vám je při porodu 3. dítěte?

gaudi
30. pro 2014

ahoj maminky,
mam dve uzasne holcicky, ale posledni dobou mi hodne lita hlavou myslenka na cislo 3. Jen si rikam, jestli na to uz nejsem stara, je mi 32, brzo bude 33, male je teprve 1 rok, chtela bych jeste pockat, ale kdyz cekat jak dlouho?
V kolika letech se narodily vam vase deti? jak zvladate nespava miminka? kdyz uz jsou vetsi, jak zvladate pubertaky? neumim si predstavit mit doma 15leteho divocha kdyz budu mit 50... delam si zbytecny obavy?

petajansa
16. srp 2017

Mně je 35 a čtyř-měsíční holčičku. S prvním jsme začali celkem brzo - ve 24, druhý přišel před třicítkou. Mám od dětí docela rozestupy, ale všichni přišli tak nějak spontáně, že jsem si řekli, že teď chceme dítě. I s prací mi to tak vyhovuje, aspoň jsem s těma pauzama nevypadla z oboru. No a všechny mám s jedním mužem 😉

aimininka
26. srp 2017

@jahodarka jak jste zvladla 2. a 3. dite s tak malym rozestupem,aby nebylo sizeno ani jedno z tech tri?

pincola
26. srp 2017

Je mi 35, mám dvě a třetí bych chtěla začít zkoušet za rok. Takže, dkyby se zadařilo hned a vše šlo bez porblémů, bylo by mi cca 37 a něco při porodu třetího.

pavca1982
26. srp 2017

První ve 23...druhého ve 25 letech.Teď mám půlroční a bude mi brzo 35.

snezenkaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
hofi36
26. srp 2017

Já první syn ve 26, druhý syn ve 29 a teď čekáme nejspíš holčičku a je mi 36 let. Kluci se na sestřičku moc těší a věřím, že to budou pomocníci.

magdalena1989
26. srp 2017

AHOJ HOLKY TAKZE PRVNI V 18CTI HOLKA,VE 22OU DRUHA HOLKA VE 23RI TRETI HOLKA A VE 25 4TA HOLKA DOUFAM ZE SE NAM ZADARI NA KLUKA LETOS

olivv
26. srp 2017

První v 37, druhé 39 a třetí 41 🙂

altice
26. srp 2017

Tak přidám tak je 23 holka.ve 28 kluk a ve 33 holka možná bych chtěla do budoucna ještě ale nevím vekem.🙂

andelicka
20. dub 2022

@gaudi Hezky den přeji,já jsem měla první dceru v 28,druhou dceru v 36 a teď mám čerstvě nového přítele, který by se mnou chtěl mít ještě třetí dítko,ale za 5 měsíců mi bude 40,jemu bude 44.Tak mě to velmi zaskocilo,už jsem s dětmi vůbec nepočítala??On je bezdětný.Ale já mám s muži zatím ty nejhorší možné zkušenosti,tak váham a docela se tím trápím taky 🙄 Hledám v sobě odvahu 🍀

snezenkaa
24. dub 2022

První dcerka ve 23 letech, druhá v 25 letech, a ta třetí ve 32letech a jsem štastná, že je mám😉 sice nám ten kluk trošku chybí do party, ale vyhovuje nám už to. V pozdějším věku bych už děti mít nechtěla ani už neplánujem, jsme kompletní😉