Kolikrát denně Vám spí děti okolo roku?

kajirous
25. říj 2016

Ahojte, malá posledních pár dní večer strašně špatně usíná. Uspávám cca 1,5h a to vždy do půl hoďky spinkala. Napadlo mě, zda už nemá přes den moc spánku? Spí dopoledne cca 1,5h a odpoledne cca 1h. Jak kdy. Kolikrát denně Vám spalo dítě v 1 roce? Myslíte, že už by jí stačil spánek pouze 1x denně a lépe by spala v noci? Nebo alespoň usínala? Díky za info.

zabickaaa
25. říj 2016

Náš prcek (za 14 dní rok) spí jednou denně. Chodí dpinkat cca v 11 a spí 1-3 hodinky. Vecmer chodí spinkat v 7 a spinká cca do 6. Teď máme břjaké hladové období tak někdy jednou papá (kdxž je to sž kolem té 6, ještě tak hodinku dpinká).

rainbow_x
25. říj 2016

Syn 1r a 14dní spí od 10ti měsíců pouze jednou denně a to po obědě. Spí 2-3hodiny

podestatka
25. říj 2016

Dcera,jeden rok,spi většinou jednou denně.Pokud spí v noci hůř,usne ještě nekdy dopoledne,ale minimálně.Spát chodi kolem 19.30,vstává okolo sedmé hodiny.V noci se budí 2-3x.

jarcik86
25. říj 2016

Syn 14m, přes den 1* cca12-14hod a cca 19:30-7:30. Spí celou noc a to už od 7m, ale vstával dříve..teď se zkracuje spánek přes den a prodlužuje ten noční.

kaya80
25. říj 2016

Moja malá spí už asi od 8. mesiaca len raz za deň. Pred tým dala tak 2x denne 40 minút, čiže žiadny velký spáč nebola :-/. Jeden spánok za deň som zaviedla po tom, čo bolo stále viac náročné ju doobeda uspať. Dlhšie som ju uspávala, než potom ona spala :-/ Teraz sa naobeduje a zaľahne bez uspávania (to je ale už na inú tému) a vydrží tak 2,5 hoďky, takže pre mňa luxus 😀. Večer potom zaspí skorej, než keď spávala 2x denne.... U vás záleží na tom, či Ti potom malá vydrží od zobudenia do večera. Ak bude nervózna a večer ešte ďaleko, nie je na jeden denný spánok pripravená....Vyskúšaj a uvidíš, ako to pojde....za skúšku nič nedáš.

magdadunajova
25. říj 2016

Nase dcerka ma rok a spi 2x za den v podstate skoro stejne jako Vase, cca 11-13 a pak odpoledne cca 16.30-17. Vecer spinkat chodi kolem 20.30 obcas pozdeji (kdyz odpoledne spala dyl) a to porad neprospi celou noc :( zkousela jsem ji neuspavat odpoledne ale do vecera to nevydrzi a v noci stejne se budi... Asi takovy typ ;)

svetlus_pepca
25. říj 2016

Okolo roku jsem začala dávat spát jen jednou - po obědě. Pokud vstával ráno dřív než obvykle a byl ospalý dřív, dala jsem spát před obědem a najedl se po vyspání. Zkus to a uvidíš 😉

jani76
25. říj 2016

Jak mi tohle, co popisuješ, začal dělat malej někdy ve třičtvrtě roce, hned jsem ho přestala dávat spát dopoledne a spal už jen v poledne, za to vydatně - třebas od 11 do 15h i víc. Pak šel večer spát v osm a to vlastně dodržujeme doposud, i když je mu už přes dva roky .... samozřejmě ,že v poledne spí už jen chvilku, ale ještě cítím, že to potřebuje. Zkus vždycky něco vynechat a pak sama uvidíš, jestli to potřebuje nebo je to takhle lepší 🙂

pisisvori
26. říj 2016

Obě holky spaly asi od 10m asi 1x max hodinu avečer pak chodily až okolo 21hod , v 18m přestaly spát úplně.....

kstablova
26. říj 2016

Po obědě max. hodinu jsem nechala a večer šla spinkat kolem 19.h. a fungovalo to.
Kdyby vstávala brzo, tak bych dala spát před obědem a to dřív by šla večer. ale kdybych ji nechala spát i odpoledne, tak by mi lezla po hlavě tak do půlnoci...

kariii
26. říj 2016

Do roka spal stejne, ale uz pred tim rokem nejakou dobu jsme mely stejny problem, vecerni uspavani bylo peklo, taky jsem uspavala klidne tu hodinu a pul, od roka zacal spat jen po obede, ted ma 14 mesicu a drzi se to. Jde spat v pul 12 a spi do tech 2 a vecer uspavam chvilku a max v 8 spi. V noci se vzbudi tedy 2 krat, jeste kojim, tak si parkrat cucne a zase spi, ale dyl nez do pul 7 tedy nespi, to bych zase uvitala, aby spal dyl 😀

kajirous
autor
27. říj 2016

Včera jsem jí dala o půl 11 spinkat, spala do 1h. pak už ne. Večer už byla pěkně protivná, ale v 8 byla tuhá, uspávala jsem tak 20minut. Teď otázka, jestli ji nechat být protivnou, nebo uspávat dlouho se vztekáním..?

kajirous
autor
27. říj 2016

Teda od půl 12.