Kontrola kyčlí v 8. týdnu. Nepošlou mě domů, když jsem měla přijít v 6 týdnech?

izzylka
2. bře 2022

Ženy prosím.
Měla jsem jít s malou na kontrolu kyčlí v 6.týdnech, ale moc mi to nevyšlo. Bude vadit, když tam půjdu když je ji skoro 8.týdnů ? Nepošlou mě bez kontroly domu?

makovice88
2. bře 2022

@izzylka Urcite neposlou, nemusis se bat. Kazdemu do toho muze neco vlezt. ☺️

izzylka
autor
2. bře 2022

@makovice88 super, děkuju 🙏🏻

anpineapple
2. bře 2022

@izzylka Zrovna dneska jsem řešila stejný problém. My se tedy musíme objednávat a jdeme nakonec v 7.tydnu a sestřička říkala, ze kdyz v porodnici bylo všechno v poradku, tak to takhle později nevadí 😊

izzylka
autor
2. bře 2022

@anpineapple u nás se právě objednávat nemusí, ale maji to jen 1x týdně ve středu od 13-14 hodin 🙈 no, snad nikdo nebude mít blbé připomínky 😅

merope
2. bře 2022

@izzylka Dost lidí je různě nemocných, takže o týden-dva později, se prostě děje.

jana_zofie
2. bře 2022

Ja jsem na ni s malou pro jistotu zapomnela.uplne a byla az ve trech mesicich 🙈

martiniquest
2. bře 2022

Ja dceru na kycle nevzala vubec. Byla jen v porodnici a vzhledem k bezproblemovemu nalezu uz jsem na dalsi kontrolu nesla.

angienessi
3. bře 2022

Urcite bych nepodcenovala a na prohlidku bezte. My meli v nemocnici vse ok,pak prohlidka v 6 tydnech ok a pri dalsi prohlidce ve 3 m zjistili spatnou nozicku. Pry se to deje hodne,ze vse je ok a pak pri rustu nastanou komplikace.. My meli nejhorsi stupen a hrozilo,ze budeme muset do nemocnice. Od te doby mame Pavlikovy trmeny a stale bojujem. Mam uz nastudovane vse mozne a pro budouci vyvoj je opravdu dulezite,aby ty kyclicky mely deti v poradku. Proto delaji 3 prohlidky do roka. Drzim palce,at jste vsichni zdravy a v poradku 😉

sylvka
3. bře 2022

@izzylka řekni že si měla kovid,nebo někdo v rodině a hotovo 👍😄

katerina_j
11. bře 2022

My byli na první kontrole o týden později a teď nás objednali až na 8.týden. Takze si myslím, že to nevadí 🙂