Kosmetika pro novorozence

novacka1276
13. lis 2018

S jakou značkou máte nejlepší zkušenosti pro novorozence? 🙂 🙂

nikolaamiminko
13. lis 2018

Nam vyhovoval a stale vyhovuje hipp (sprchac a olejicek), jinak na zadecek sudocrem

jaja01k
13. lis 2018

Pro novorozence jsem na koupání používala slunečnicový olej z lékárny, na zadeček sudocrem.

verunkanatalka
13. lis 2018

Já používám Hipp nebo Niveu.. Na zadeček Bepanthen a Sudocream.

miba10
13. lis 2018

A derma

calvac
13. lis 2018

@novacka1276
@novacka1276 Hipp a Weleda

alcar
13. lis 2018

Ja pouzivala a jeste porad pouzivam Klorane řadu Bébé. A na dupku Rybilku Neo nebo Sudocrem.

mi35
14. lis 2018

Také Hipp a Weleda

nikoldarb
14. lis 2018

Během koupání jen vodu, natírám dětským olejíčkem, když máme červený zadeček sudocrem. Jinak nepoužívám nic. U prvního hromadu kosmetiky a byl furt červený... teď u druhého je klid 👍

janari5
14. lis 2018

Bio olej jojobový, mandlový, malinový. Stačí na vše.

sunflowerr
14. lis 2018

@novacka1276
Vyzkoušeli jsme Hipp tělové mléko i mycí emulzi, mycí emulzi a olejicek od Cien z Lidlu, zinkovou mast na zadek z Lidlu, mycí gel a tělové mléko od Babylove, Bambucke maslo, olejicek od Babydream, na zadeček používám většinou Bepanthen.
Všechnu kosmetiku, co jsme zkoušeli, syn snáší bez problémů. U našich ho namazali Avirilem olejičkem a taky v pohodě...
Nejlíp mi ale voní Hipp, jen ty ceny jsou někde jinde, než třeba u kosmetiky z lidlu a DM nebo Rosmanna... 😂. Ale s každou kosmetikou jsem byla zatím spokojená

marketanova
22. lis 2018

Dobrý den, používáte Hipp kosmetiku pro miminka?

calvac
22. lis 2018
marketanova
23. lis 2018

A kde nakupujete, nejčastěji na internetu nebo volně v obchodech? Je to dost drahá kosmetika.

lucikf
23. lis 2018

Já používám u malého dětskou řadu od Eurony. Je to sice dražší kosmetika, ale dá se v pohodě objednat přes internet a se zákaznickým číslem vyjde levněji. Mohu více poradit.

calvac
23. lis 2018

@marketanova V obchodech,idealne se slevou. Nemam zase vse od Hipp. Od Hippu uzivame sprchovy gel,olejik,na zadecek Weledu a to je z kosmetiky vlastne vse.

marketanova
24. lis 2018

Já setaké právě koukala ve slevách a zase tak moc od hipp tam není,ale popravdě se mě nechtějí nakupovat,úplně cizí značky. Ráda si právě nechám poradit.

lucikf
24. lis 2018

@marketanova Pokud byste chtěla, klidně vám pošlu na vyzkoušení olej do vody, na tělo a šampón od Eurony. Také moc nemám ráda kupování zajíce v pytli.

lucie01
24. lis 2018

Používala jsem zn. Johnsons a na zadeček Bepanthen, později i Sudocream. Hipp klukům neseděl vůbec bohužel.

marketanova
25. lis 2018

Ano, johnson kosmetika je fajn,tu používá kamarádka u malé a je moc spokojená. Tiu jsem viděla i ve slevách a taky jsem se dívala na netu a našla jsem https://www.notino.cz/burts-bees/baby-bee-hydra... jste nebo znáte?

marketanova
12. pro 2018

Tak jsem tu kosmetiku šampón od Eurony.

marketanova
14. pro 2018

A našla jsem i Bepanthen a Hipp za dobrou cenu.

marketanova
17. pro 2018

Nakupujete tu kosmetiku i na notinu? Někdo to tu doporučuje.