Koulení očima při únavě. Je to normální?

1mommmmmmmy1
20. říj 2021

Ahojte, vedeli by ste poradit, lebo som trochu vystrasena. Pri zaspavani syncek (6m) prevracia dozadu oci, resp gula nimi. Vidno iba to biele. Robi to od narodenia.

Vsimla som si, ze cumlik a flasa ho vypne, hlavne ked je ospaly. Ked papa a bojuje, aby nezaspal, tak ma polootvorene oci a prevracia ich dozadu, potom si ich zatvori. Pri cumliku to iste. Ale robi to iba vtedy, ked je unaveny uz. Ked je aktivny, tak to nerobi ani pri papani, ani ked dostane cumlik.

Je to strasidelne, ale zaroven neviem ci to je normalne.

Vedeli by ste mi poradit? Dakujem.

palja
20. říj 2021

@1mommmmmmmy1 dcera tohle dělala taky, prostě usinala, nic zvláštního 🤷‍♀️

1mommmmmmmy1
autor
21. říj 2021

@palja a robila to napriklad aj pri papani? A do hodky spala iba?

pampeliska1313
21. říj 2021

Děla mi to, když je unavenej a krmí se. Oci mu jdou v sloup a pak často hnedka usne.

1mommmmmmmy1
autor
21. říj 2021

@pampeliska1313 a hned aj zaspi? Alebo este vypije mlieko?

pampeliska1313
21. říj 2021

@1mommmmmmmy1 dopije takhle mlíko, výjimečně ne, a pak ho ukládám do postýlky a spí.)

pampeliska1313
21. říj 2021

Občas třeba i mívá sice otevřeny oci ale úplně prazdnej pohled. A taky to mívá, že je hodně znavenej a v podstatě spí.

pmendy
21. říj 2021

Syn mi to dělá také, hlavně když se kojí a je unavený... Poznam tak, že hned usne ☺️

palja
21. říj 2021

@1mommmmmmmy1 takhle jsem prostě poznala že je unavená a pak odpadla. Dělala to i při jídle. Nic jiného za tím nehledejte
Jeslí máte třeba strach z epi záchvatu, tak to zahledeni vypadá opravdu jinak. Ale můžete to samozřejmě konzultovat s pediatrem.

1mommmmmmmy1
autor
21. říj 2021

@palja dakujem