Lahvička na krmení měsíční holčičky - zkušenosti

stefanovamarket
15. srp 2018

Hezký den,prosim doporucte mi nejakou super lahvicku na krmeni měsíční holčičky,máme dvě,z toho jedna,která má připomínat kojení,stála asi 200kc,ale všechny hrozně moc tečou,malá se zakuckava,no krmeni dravé zvěře😊. Klidně i s odkazem na objednání. Moc děkuji 😊

ivaze
15. srp 2018

Lahvicky Mam

atomix
15. srp 2018

My měli Avent.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
stefanovamarket
autor
15. srp 2018

@atomix super,psala jsem zprávu,vezmu😊

bartakova_veronika
15. srp 2018

buď lahvičky mam s pítkem číslem 1 a nebo také máme antikolikovou difrax ale ta se dá sehnat asi jenom přes internet ... tu jsme používali od 1 měsíce naší dcerky ... až později jsme přešli na mam kde používáme už savičku číslo 2 a malé je teď 10 měsíců ale ona je malinká takže savičky používáme malé do teď a i dudlíky má menší než je věkově dáno ...

sarrita
15. srp 2018

MAM antikolik se savičkou č. 1. Jak malý roste, tak jen kupuju savičky s větším průtokem.

bartakova_veronika
15. srp 2018

@sarrita také to tak máme .. sice malá používá zatím savičku č. 2 mám i č. 3 ale bojím se že to bude na ní hodně ... budu to muset zkusit .. příjde mi že č.2 jí nestačí už

bartakova_veronika
15. srp 2018

jinak jak jsem psala i lahvičku difrax tak když nechci objednávat přes internet použiju savičku MAM která tam pasuje ... akorát problém je v tom že třeba u nás v Tescu mam savičku č.2 ani č.1 neprodávají ☹ takže stejně musím přes internet nebo hledat jinde ... možná je to jenom u nás ... nebo můžete mi poradit kde savičky nakupujete k lahvičkám MAM? marně hledám vždycky .. ale objednávám hodně z feeda tak tam savičky MAM naštěstí mají

miba10
15. srp 2018

Máme od MAM a nemá chybu.

sarrita
15. srp 2018

@bartakova_veronika Savičky MAM jsem kupovala vždycky v lékárně 😉 Ale je pravda, že ne každá je vede.

mku
15. srp 2018

Za me spis avent... mam jsme taky meli ale desne to teklo, kazdou chvili jsme ji blbe utahla, to se me z aventu nestalo nikdy... ale zalezi co mimcu vyhovuje, je treba to vyzkouset

ange_de_la_morte
15. srp 2018

za mně jedině Calma Medela - měl ji syn na dokrm při kojení a nedám na ni dopustit

zelenaesmolda
15. srp 2018

Mam avent a spokojenost

ladyhacek
15. srp 2018

měla jsem avent - syn dostal dokonce i párkát v 6-nedělí a s kojením problém nebyl.
A byla jsem spokojená - pak jsem dokupovala savičky snad až do 18m a pořád ta samá lahvička. teď jsou už v horším stavu, ale mám v plánu zase koupit jedině avent

pavla555
15. srp 2018

@stefanovamarket MAM a nejlépe skleněnou 🙂

katka900
15. srp 2018

Avent od narození

bartakova_veronika
16. srp 2018

@sarrita u nas je lekarna dr max a ta je nema ☹