Litovaly jste někdy, že máte dvě děti?

20. lis 2023

Nechci aby to znělo blbě....ale nějak takhle se teď cítím 😶 a štve mě to. Druhé dítě jsme hrozně chtěli ale nikdy by mě nenapadlo, že to změní vztah s prvním až takhle 😭. Je to 5 týdnů co se nám narodilo mimčo. A radost z něj prostě nemám, necítím to. Dívám se na něj, pusinkuju ho a cítím se prázdně. I tak se mu snažím dávat lásku. Při kojení ho hladím. Směju se na něj... Ale i tak se cítím prázdná a říkám si udelala jsem dobře? Dcera 3r4m me stále odmítá. Pořád na mě ječí. Nechce smenou být. A mě to mrzí. Každý večer kvůli tomu brečím a říkám si, kdybych to věděla... Druhé si nepořídim 😭😭😭. Chybí mi moje holčička. Chybí mi ty naše chvilky. Chybí mi všechno. Přijdu si jako bych jí zradila. Jako bych jí opustila.
Přejde to někdy??? 😭😭😭 Tak moc to bolí

markves83
23. lis 2023

No já asi nelituji ale kdybych věděla o kolik je to práce navíc tak do toho asi možná ani nejdu. Ale snad to časem bude lepší. Vztah mají holky krásný školačka se o ní postará když potřebuji něco udělat nebo pracovat. Ale už jsou od sebe více tj. větší věkový rozdíl tak uvidíme co do budoucna jestli si spolu budou vůbec rozumět.

zaskocen43
23. lis 2023

Ano, já jsem děti vůbec nechtěla, až po třicítce jsem si řekla, že jedno by šlo. Narodila se dvojčata. Nikdy jsem se s tím nesrovnala. Holka se v pubertě rozhodla, že chce bydlet u táty, tím se to vyřešilo. Já jsem prostě jasná matka na jedno dítě, dvě už jsou moc.

elfka21
23. lis 2023

Já jsem za dvě šťastná. Jasně že mě občas zamrzí, když musím starší říct, že prostě nemohu, protože… jako třeba dnes. Ale do mladší jsem se zamilovala v porodnici a tak mohu říct, že je miluju obě stejně hodně. Navíc mladší bude rok a už si spolu občas trochu hrají a to je tak nádherné pozorovat… když se spolu smějí něčemu, co je jen mezi nimi. 😍🥰 Uvidíš, to taky přijde. 😉

fandysek_1
23. lis 2023

Nebudu to zlehčovat, ale dle mého jsou to hormony. Jsi ještě v šestinedělí, hormony, první dcera si zvyká a celý chod domácnosti se mění. Trochu si odpočiň, ať jde tatínek s kočárkem. Ty si vezmi starší a normálně jí to vysvětli, že jí máš stejně ráda jako miminko. Chce to mluvit a nedělat výčitky. Mám první dvě děti po roce. Bylo to náročné a museli jsme se všichni zvyknout. Bude to dobré. A pokud se cítíš mizerně zkus psychloga.

okapia
23. lis 2023

@odula 100% souhlas. Akorát u nás to rychleji nešlo. Teda ještě to nemáme úplně jasně uzavřené, ale ráda bych, abychom je uživili aspoň než dostudujou. A to jde v sedmdesáti už kapku obtížně. Ale o to v diskusi nejde, co.