• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má vaše holčička náušničky?

24. dubna 2013 
Tak my jsme nechávali píchat ve třech měsících.. taky si nedovedu představit holčičku bez naušniček :slight_smile:
2. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my naušničky také máme od 3. měsíce..Mudra nám řekla, že můžeme píchnout hned po třetím očkování dříve ne...šlo to krásně hladce..perfektně se jí ouška zahojila...ale je to jen a jen na tobě, zda jí naušničky necháš píchnout..ale podle mě je lepší to moc dlouho neodkládat a jít do toho co nejdříve dokud to tak ty holčičky nevnímají a nebo je pak v pokročilém věku nechat nastřelit..to je dnes docela častá záležitost.. .)
2. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka svojí dceři nenechala píchnout. Ona pak ve školce holčičkám záviděla, ale píchnutí se bála. Takže po této zkušenosti jsem neměla co řešit, dcera je měla v 6 měsících bezbolestně nastřelené.
2. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave riešim či mám dať prepichnuť dcere uška alebo počkať keď bude staršia a sama sa rozhodne. Náušnice dostala od krsnej ako darčekSú krásne ale vhodné len pre malé deti tak do 8rokov asi.. Ja sama som nemala náušnice až do desiatich rokoch a niesla som to ako krivdu, že mi ich rodičia nedali. Všetky dievčata v triede mali náušničky len ja nie :(. Nakoniec som si ich dala prepichnuť a potom v dospelosti ešte jednu nastreliť a teraz už asi 6 rokov naušnice vobec nenosím ..... i keď stále si ich kupujem, no mám ich len v šperkovnici. .....
19. dub 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše druhé možná bude holčička a v tom případě jsem rozhodnutá jí uši nenechat propíchnout. Tuhle jsem to zrovna sdělila manželovi. A docela se obávám, že to bude boj, hlavně s tchýní, nejspíš i tchýňovou babičkou, s manželem ještě nevím. Naši jsou v pohodě. Mě právě uši propíchnout nenechali, prý až z toho budu mít rozum atd. Tak jsem si je nechala propíchnout v 19 letech, ale stejně pak měli řeči. :wink: Každopádně to za důležité nepovažuju, sama ani nevím, že náušnice mám, přes vlasy nejdou vidět, nekupuju různé nové a nestřídám je, mám pořád jen jedny (stejně snesu jen zlato nebo chirurg. ocel). Přijde mi to zbytečné píchat malému miminku uši jen kvůli náušnicím, ani mi to nepřijde jako zkrášlení u tak malého miminka, je to prostě jen zvyk u nás v ČR, stejně jako holčička často oblečená v růžové, což zrovna dvakrát taky nemusím.
24. dub 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek