Malému vadí oblečení a pořád brečí, je to jen období?

tonna
2. bře 2014

Milé maminky,
potřebuji pomoc, protože už si nevím rady. Malému je 3,5 a je to pár týdnů co mu začalo vadit oblečení, prostě tyhle slipy jsou špatné, tepláky bolí, bolí mikina. Nedávám mu nic malého, obepnutého. Dřív neměl žádný problém. K tomu všemu ještě pořád brečí, řekne maminko a začne brečet nebo začne brečet, že ho bolí právě to oblečení. Říká na všechno, že bolí. Nerozlišuje jestli škrtí, lechtá..... Už nevím co s ním. Celý den je pro mě hrozný stres kvůli tomu, že zase bude brečet a já nevím proč. Ale pořád je problém. Nebo brečí, tak mu říkám, ať se uklidní a řekne mi co se děje, on na mě křičí, že neví jak. Vůbec nevím co s ním dělat. Nebo je to jen další období co musíme překonat?

urtica
2. zář 2023

@mimi1004 ale s novým dotazem..

fidorka86
3. zář 2023

@mimi1004 ano vím, ale paní na konci diskuze se ptala před par dny.🙂

micina7
20. únor 2024

@tonna Dobrý den. Mohu se zeptat, jak to s malým dopadlo s odstupem času? Řešíme teď asi měsíc to samé a jsem úplně zoufalá, chce jen jedny trenky, jedny ponožky, jedno tričko a přes to nejede vlak 🙈 jinak šílené scény a nejde s tím hnout. Vůbec to nechápu ještě v prosinci nosil spoustu oblečení a najednou blok a konec. Dekuji, rada bych věděla třeba po jaké době se to změnilo či hodilo do normálu. Jemu bude 6 let a do teď bylo až na par neoblibenych kousku oblečení všechno v pohodě 🙈 dekuji