• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

16. února 2015 
Doli tak to je docel síla :astonished: :sweat_smile: Myslím,že akorát domlouvat a domlouvat.Možná holky poradí něco jiného.Já bych mu to asi pořád dokola vysvětlovala a když tak ať si ho nevšímá.Ale je to určitě dost těžké a nepříjemné.Jak pro Tebe tak pro tu maminu :unamused:
25. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ránko.dnes máme krásné ránko odjíždíme na hasičskou pout i s malim a už to začíná chaos.od babičky píšou jestli u nás nejsou hasičské věci hladají se pásky a trika do toho malí dělá bordel vylil mě bublifuk na lino a ted to pěkně lepí no ideální ráno :grinning: :grinning: vyhodila jsem ho na dvůr at dělá bordýlek jinde :sweat_smile:

nepříjemný to teda je ale včera se stal zázrak dokonce ho povozil na traktoru :slight_smile: ale když se chtěla jít vozit monička(naše láska)tak ho zhodil ani nemrkl :confounded: doufám že bude lépe a situace se nějak nevyhrotí
26. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doli no určitě tonení příjemná situace,la epokud se to samo nespraví tak bych to asi řešila tak, že bych si o tom promluvila s jeho maminkou - pokud bude svolná a třeba bych jim dala nějakou novou hračku jako, že ji má dát ten chlapeček vašemu Šimonkovi jen aby viděl, že není nepřítel - nevím jestli to pomůže. A pak vysvětlovat a vysvětlovat. No mít rád ho nemusí, ale naučit se ho třeba ignorovat - držím moc pěsti
26. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o víkendu vzal můj brácha sabču do zoo a jako hodný strejda ji všechno koupil všechno poctivě papkala a ted mi doma blije jak amina do toho dostala průjem.
Achik achik to si zase užijem než to přejde přemýšlím jak tomu strejdovi za tohle vděčně poděkuji :wink:
Ještě že se mu nepoblila v autě kde má nové potahy - ale jako poučení pro něj do příště by nebylo špatné :wink:
27. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi můj chlap jednou narval do malého tyčinky a keksy.Takové co jsou v té krabičce čtyři přihrátky,tak to celé snědl :confused: :angry: Zvracel celou noc :cry: Tenkrát jsem myslela,že ho snad zavraždím :angry:
27. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to mi ještě řekl:Já jsem nevěděl,že to nesmí tak jíst.Mi po tom nikdy nic nebylo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
no chlapi ten muj taky jednou perlil.vzal si šimona do města a šimi přijel a začal zvracet ptám se co jedl.samé sladkosti a pak gyros.taky jsem myslela že ho zaškrtím.

mám pokrok dnes jsme cvičení stim chlapečkem zvládli na 2 abych nežrala :slight_smile:)
dokonce si spolu hráli a jen sem tam se požduchovali ikdyž dnes s klidnim srdcem mohu říct dnes provokoval chlapeček ne šimi
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
doli tak super :dizzy_face: Třeba ještě budou kámoši :grinning:
27. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím je doma podezřelé ticho. To bude asi ticho před bouří a pak bude zas nějaká roštárna. :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :unamused: to mame zase den.mlada se vzteka .chce papir tak ji dam dva bloky papiru pastelky ze to nechce z chce jinej taj ji tam dam omalovanky tak zas pisti.kdyz si chci s ni malovat tak jeci jak potroubla :unamused: tady sebou mrskala na zemi :angry: opravdu uz toho mam plny zuby :pensive: :pensive: jsem vycucla a zacinam mit zase bolesti bricha kdyz zacne jecet nebo se nervuje :pensive:
28. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuri a ty s dětmi mluvíš česky nebo německy?
28. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemecky i cesky ale budu muset zacit cesky vic pac mladej nechce cesky mluvit a to tedy ne.on rozumi ale odpovioda jen nemecky,a v srpnu jedem do olomouce k dedovi a neminim prekladat
28. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta starší mluví plynule česky?
28. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku tak to je prima den :frowning2: :unamused: Snad to přejde,ještě spí po obědě?My jsme byli dopol.venku s kámoškou a její malá teda šílená.Ta se vzteká pořád a kvůli každé kravině,ona je z toho dost na nervy a nic nepomáhá :unamused:
28. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale je to dobrý pocit né když vidíš že nějaké dítě je ještě horší než to tvoje né. :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: holky to je fakt dobrý pocit ten taky znám :slight_smile:)
kámošky malá se taky furt steká a má takoví ten hysterický pláč jak kdyby ju někdo vraždil.dvakrát do týdne ju hlídám a jednou mi tohle udělala.naslibovala jsem hory doli a nic a potom během chviličky byla úplně v pohodě.prostě malá harečka :sweat_smile: .její máma už je stoho taky zoufalá a doufá že ju to brzo přejde.
překvapivě šimi je dnes docela hodný
28. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi-ja mam syna 4 roky a dceru 2 a 9 mes.a ani jedem nemluvi plynule cesky.jen kdyz jeste mladej byl malej se mnou doma a nechodil do skolky tak mluvil jen cesky ale jak zacal chodit do skolky tak jen nemecky :slight_smile:
sluni-mala uz nechodi po oo spat :frowning2:
28. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi jj :grinning: Nechcu být hnusná,ale bylo to fajn zase vidět,že na tom nejsme tak špatně :grinning:
sku tak to je škoda,třeba by jí to pomohlo :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni ja ji dam lehnout a ona tam proste skace pisti ,a proste neusne.ale treba kdyz vstava hodne brzo tak vali po oo chrnet a to klapne :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku a jak se to dělá ve školce,když děti nespí?Nebo možná bude unavená z té změny a z dětí,že bude spát. :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni-to je prave to ze tady se ve skolkach nespi.a domca je pak ko a nejpozdeji v 19h chrni.totiz tak od 18h zacnu davat veceri nez ji sni to je tak 20min a pak koupani a tak no a tak v 18.45 jsou oba v posteli ,domca je teda okamzite tuhej a hanca dela tak 10 min curbes.
ale o vikendu je hodim po oo lehnout domca teda skoro pokazde usne s hancou je to trochu tezsi.ale taky nekdy usne.
29. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 5.5. jdu na ultrazvuk tak jsem zvědavá co mi řeknou asi bych chtěla dvojčátka a ale nedovedu si to představit v reálu,můj dábel + dvě další. :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi-dvojcatka?bych nechtela mechci se nikoho dotknout :slight_smile: ale kdybych je mela v bricho no tak co uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hlavne zdravi ze :slight_smile:
sabi tak budu drzet pesti at to vyjde a hlavne at je vse v poradku,
v kolikatem tydnu vubec jsi?
29. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku tak u vás se nespí,to mě nenapadlo :sweat_smile: No,ale aspoň jdou brzo spát večer :slight_smile:
sabi tak,když už bys je měla,tak by jsi to zmákla :grinning: Hlavně,ať je vše v pořádku,pak pisni :wink:
29. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,já se přidávám do klubu,nemám doma raráška,ale pořádnýho raracha,nevím,možná je to i věkem,ale nějak mi na malýho docházejí síly,perlí každý den,každou minutu,dnes teda exceloval přímo bravurně,ještě ted mi je z toho špatně-šla jsem na chodbu jenom pověsit na sušák hadr,myslím tím chodbu už jako před bytem,jestli mi rozumíte,v hlavních dveřích jsem měla zvenčí klíče a než jsem udělala těch pět kroků zpátky od sušáku,tak se malýmu podařilo klíče vytáhnout a dveře se mi od průvanu zabouchly a malý zůstal uvnitř bytu naprosto sám a já za dveřma na chodbě.otevřít za kliku ještě neumí,mobil jsem u sebe neměla,abych mohla zavolat aspon hasiče,nikdo nikde.naštěstí byl doma sousedky syn,tak musel rozbít dvojité okno do kuchyně a vlézt do bytu,jo a do toho všeho jsem dala na plynový sporák vařit brambory,samo,že naplno,nikomu nepřeju zažít ty minuty,co jsem klečela u dveří a brečela a utěšovala malého,který brečel za dveřmi a vůbec nevěděl,co se děje,ale byl prostě v šoku,že je sám doma a hlavně brečel,že je bez maminky,protože jakmile se hnu,tak je řev,no pokoušel se o mně fakt infarkt a to nekecám.taky jsem měla strach,aby mi do tý kuchyně nevběhnul,když se sypalo to sklo a ta nejistota,protože jsem ho jenom slyšela plakat,neviděla jsem ho,protože na okně byli zatáhnutý žaluzie,prostě jenom brekot,no,a takové perličky a nehody máme na denním pořádku,nevím,jak tohle zvládnu.
29. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
radka tak to je hrozné :cry: .To si vůbec nedovedu představit.Malý si sice otevře,hodí si pod nohy lavor,ale v té chvíli by to určitě neudělal :confounded: Ještěže se to tak rychle vyřešilo.Teda já si na to budu teď dávat ještě větší pozor než předtím :fearful:
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunicko-náš malý si neotevře ani náhodou a klíče dodneška taky neuměl vyndat ze zámku,dneska se mu to podařilo poprvé bleskovou rychlostí a vsadím se,že kdyby je ted chtěl znovu vytáhnout ze zámku,tak se mu to nepovede ani náhodou.
29. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
raduš tak to vždycky bývá,člověk si myslí,že je to v klidu a ejhle jaké překvápko.A co malý?To pro něho muselo být hrozné,ještě potom to okno.Trvalo dlouho než se uklidnil? :frowning2:
29. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej byl v pohodě hned,jak mně uviděl,zato já mám nervy ještě ted,asi doživotní trauma :grinning: ,no a okno zítra odveze manžel na zasklení,naštěstí nemusíme na to čekat dýl,asi ted nemají sklenáři tolik práce :grinning:
29. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek