• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám doma nezvladatelné dítě. Co s ním?

16. února 2015 
sku copak se děje?
11. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže toho muže miluješ a do toho vztahu si s tím šla že budeš s tímto mužem a s ním budeš vychovávat své vlastní dítě. A najednou se stala chyba.

Takže nakonec to dopadne tak že rodiny se budou potkávat aby každý viděl to své (cizí) dítko jak vlastně roste a vždy budou milovat obě děti.Akorát mám strach že k tomu cizímu budou mít vždy blíž.
A na tohle nikdy nezapomenou protože to okolí jim to vždycky připomínat .Ostatní děti to samozřejmě vědět nebudou ale některému to rodič řekne a bude to a děti umí být zlomyslné a chtějí ublížit i slovem.
Myslím si že obě holčičky si to ještě protrpí. :frowning2:
11. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
vsechno se na me sesipalo.hana byla na zabiti,porad jen ravala mrcela proste katastrofa .venku jsme kazdy den a ted 3 dny venku jen rvala ,ztekala se a ja samozrejme na vse sama pac tata ma debilni pracovni dobu.jezdi kolem 17h a 18h domu .a v 18h jsme uz doma.
mladej ma ted taky nejaky debilni obdobi jak vstane tak ma natahlou hubu a protivnej odmlouva no hrzuza a bes.kdyz jdu na ne po dobrym tak jako nic ,takze ja od rana jen rvu-hruza :angry:
holky delam vse pro ne chodime ven na hriste i kdyz se me faaakt nechce ale jdu na zmrzku a tak,a ja proste nemam 5 min klidu vubec na nic.ale vy**at se nemuzu uz me to jako jebe asi na mozek bo co :angry: :angry: no a v patek byla perlicka uplna decka na zabiti od rana ,me bylo blbe hlava sem se trepala jak debil a jeste jsem se tady dohadala s jednou slecnou..tak jsem volala manzovi jestli by nemohl prijet o pul hodky driv a on ze nee -si taky jako mysli ze to bez nehoo nepujde bo co.
tak jsem se v 18h zbalila a sla k segre(manza uz byl doma)tam jsem se poradne vyrvala a ponadavala a pak to slo.prijdu dom a muj se pta co jako je.tak jsem mu rekla ze mam depku jak prase a on z ceho jsem myslela ze po nem skocim.a tak jsem mu to vse rekla a rikam ze nemam 5 min klidu.a on me na to rekl vsak ted jsi byla 3h u segry .jako tak jsem to vzdala pac jako s nim neco resit bych se vytocila.
ale uz je dobre.jsem napsala roman-ale potrebovalo to ven.tak se nezlob te :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku to znám :cry: ,ale mám jedno dítě,Ty dvě,tak o to je to horší :frowning2: Můj chlap je totální kr..én.Na prvním místě je on a jeho zájmy a kamarádi,pak dlouho nic a pak jsme teprve někde my a to ještě jenom někdy.Když má malý svůj den,tak by mě taky piclo.Ale myslím,že je to většinou moje chyba,bo jsem nervózní a přenáším to na něho.Pak je mi to líto :frowning2: Ale pokud to jde,tak se seberu a jedu k našim :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jsou to chlapi necitlivi :angry:
11. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuri - skurinka • 2d • Dnes v 09:44........reaguju na toto....jako bych se viděla :sweat_smile: :grinning:
- dnes a denně....taky mi už hrabe.....doufám že to brzy přejde,jinak strhnu bez milosti všechny senouuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuri tak tohle mě taky čeká až budeme mít dvě už ted mi tak občas hrabká a to mám jen jedno.
Ted michal přišel o práci tak je doma a dělá kouřové výměníky (pokud chcete nabízím :grinning: ) takže už mi za celý den leze na nervy i on.A někdy už jsem tak nasraná že obleču to řvoucí dítě ,zavolám na michala strčím mu děcko do rukou a zavřu dveře.Někdy to projde někdy řekne že má práci a nemůže tak se zase začnu oblíkat já vezmu klíčem od auta a jedu pryč a seřvu ho at si to laskavě taky zkusí :angry:

Většinou jedu do hypermarketu aspon udělám malej nákup mezitím se uklidním a odpočinu si aspon trošku a domu už jedu uklidněná koupím něco dobrého a pak už sedíme u kávičky s nějakou dobrůtkou uklidnění.

Ale taky mám občas takové šílené depky.Naštěstí mám bezvadného skoromuže . :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako je to fakt hruza.hlavne ze si mame pomahat to rikal pan oddavajici :grinning: .deti delat umi ale to je asi tak vse :unamused: .jako mala je od te doby co ze me vylezla hrozna ale to uz jsem tady psala.
jako nekdy to je na maslu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolikrat si rikam jestli by me nebylo lip sama ,ale to je v depce.a pak zase neco udelaji v dobrem prijdou a domca maminko ja te miluju a to jsem na mekko a bulim a pak si vycitam jak jsem vubec mohla myslet na to ze by my bylo bez vsech lip.ale myslim ze to patri vse k tomu.
11. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je sabča už strašně zlobivá a uřvaná tak se s michalem tak ne sebe podíváme a michal řekne nestrčíme ji do mrazáku?A já mu odpovím: A vytáhneme ji až po pubertě? :grinning:
Oba se tomu šíleně smějem :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi tak to rikame taky :grinning: :grinning: :grinning:
a jednou jak tady byla moje mati ,tak manza byl s hanou nakupovat a mati se pta kde je hanca a ja na mrazaku :grinning: :grinning: ta na me kulila oci tak jsem ji rekla ze je to jako sranda-to nepochopila :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našim jsem to taky říkala ale moc se nesmáli prý tu dnešní dobu fakt nepochopí. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes porodili máme doma tři kotátka.
Takže první zájemce?
12. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kotatka ,my nemuzem mabza je alergik
12. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nemůžem,jsme oba alergici.Tak ať rosou a jsou zdraví :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rostou :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže má zábava v posledních hodinách je chránění malých koček před sabčou všechny by nejraději nosila a mazlila (takže mačkala a rdousila)kočka na nervy já na nervy tak my máme doma veselo :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze nervova rodinka :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sab :grinning:
Naši mají psa a malý ho teda pěkně hladí to ho musím pochválit.Jen když kýve ocasem tak pořád říká,že ho bije :grinning: Nějak to neumí pochopit :grinning:
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mi sabča přinesla kotě za ocásek hlavou dolů a řve čiči
No kdyby jí tak spadlo tak už máme o jednu kočku méně.
13. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do albíčka jsem hodila ty naše kočičky. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sab ty jsou krásné :dizzy_face: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi-kdyby zustali tak malynky tak si je beru vsechny ale vono to vyroste chlap je alergik :unamused:
ale jsou moc hezounky :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máme prvního zájemce o tu tříbarevnou ale chtěl by aby ta černá barva byla do modra tož já nevím zbylo nám ještě trošku modré barvy z toho jak jsme malovali pokojíček takže bychom ji trošku přibarvili. :wink:
14. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sab :grinning: to by šlo.Ten má teda starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty lidi jsou magori sabi.a co tak do zelena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni tak co noveho u dětiček už by se to počasí zas mělo umoudřit ted je furt tak jaksi divně dneska tu prší tak jsme doma :frowning2:
16. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme byli na chilku venku,ale malý protivný :unamused: Tady taky pršelo,tak to je vždycky radost,když nejdem ven :rolling_eyes:
16. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sabi tak my kočičky nee nám stačí ty toulavý potvory co nám serou na dvoře a v garáži :angry: :angry: :angry: :angry: aže jich tu je dost.
Jinak koťátka jsou fakt moc roztomilý,a le já nemám na kočkách ráda tu jejich svéhlavost a že všude vlezou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tam mi ted nějak zvracíme ( tedíček) - měli jsme celá rodinka jednodení střevní chřipku,a le Tedíka to zvracení furt drží - vždy se ale poblinká jen večr když de spáýt nebo už spí a vzbudí ho to :frowning2: jinak mu nic není - asi s ním zajdu v ponděli k dr - on totiž nikdy nezvrací ani jako miminko neblinkal :unamused:
17. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chech :cry: Tak to s ním zajdi.A pak pisni jak jste dopadli :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chechta-chudacek malej.jestli mas doma hermankovy caj tak mu ho uvar a davej mu lzickach napit.u nas to pomaha a pak teda neblinkajou.malej na to trpi.a slyny tycinky sul udrzuje vodu ,aby nebyl dehydrovanej ,to me poradila dr.a aspon neco sni :slight_smile:
a v nemocnici rikali ze muzes dat diteti rohlik a trochu marmelady ale bez masla :slight_smile:
17. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek