• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám malého jen nechat vyplakat?

26. října 2009 
Ahojte,nechci se zapojovat do diskuze,jestli dítko nechávat nebo nenechávat vyplakat a jak k dítku přistupovat...to je podle mě dost ošemetné téma....jen chci napsat něco pro AKRAS-
taky jsme s malou byli na neurologii,kam chodíme na kontroly,ale pro jiný problém(nebudu to víc rozvádět).Při každé návštěvě doktorka kontroluje dcery PM vývoj.Dcera si bohužel vymyslela místo lezení po kolenách,skákání jako žabka,už jsem to zde na nějaké jiné diskuzi psala.Proč to ale píši....taky nás poslala na rehabku,že nám ukáží nějaká cviky na podporu lezení,ale že to Vojtova metoda nebude,že je dcera v 10. měsících na to už velká....jenže...došli jsme na rehabilitaci a kdeže nějaké zábavné cvičení...VOJTOVKA!!!!!Takže zase řev...a problém to vůbec zvládnout.Taky ji nemůžeme udržet a dcera absolutně nespolupracuje,jen řve a okamžitě se násilím točí na záda a lehá.Vojtova metoda je úžasná věc,jsem jejím zastáncem,ale s takto velkým dítkem je to náročné až nezvladatelné....i když jedna maminka na jiných stránkách mně psala,že se dá cvičit i se starším dítkem,tak,že s 10. měsíčním by to měla být pohoda.Bohužel to jako pohodu nevidím.Tak jen jsem Ti chtěla napsat,že není 100% zaručené,že když půjdeě na rehabilitaci,že nebudeš musët cviřit Vojtovu metodu.Tak pa.
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek