Syn má ochablé svalstvo. Zachráníme to ještě?

danny31
16. říj 2009

Ahoj, jeste k vam nepatrim, mam 8-mi mesicni mimco, ale rada bych vedela, zda jste nektera mela v minulosti stejny problem jako my a jak to dopadlo. 😕
Danny odmita byt na brisku (od narozeni silene rve, behem minuty spusti takovej bengal, ze se zacina i dusit) a tudiz je vetsinu dne nosen nebo je v pololeze v kocarku. Diky tomu ma ochable svalstvo - jeste se neplazi, neleze po 4, nesedi, atd. Byla jsem presvedcena, ze vse prijde casem, ze neni kam spechat, miminko ma byt hlavne u maminky, atd. Koncept Continua se mi zdal proste uzasny, tak jsem nosila, nosila a nosila... Neurolozka me ale vystrasila, ze muze mit do budoucna problemy s pateri, s drzenim tela, atd. Jinak je neurologicky i mentalne, zcela v poradku. Zacali jsme cvicit, ale desim se, jestli se to podari zachranit... Mela jste nektera stejnou zkusenost a jak to dopadlo..? Vsechny rady, zkusenosti, vitany... Diky moc 😀 😀 😀

ronie
16. říj 2009

danny o plazení se ani nesnažete a pokud se plazit nebude tak super, důležité je to lezení, pár tipů sem ti popsala v tvém původním tématu, pokud budeš chtít nějaké další tipy nebo chtít nějak poradit tak mi klidně písni 😉

terezt
18. říj 2009

Ahoj Danny, zkus se podivat pod pojem hypotonie. Taky jsme meli ochable svalstvo, ale srovnalo se to. Maly zacal lezt az v 11,5 mesicich a dneska uz beha, ze mu nestacim.