Neposedné ruce, hlad a nespavost

lucca2211
19. dub 2017

Ahoj, mame dva mesice, pres den jsme zacali spat, tak dve hodiny. V noci spime tak dvakrat kolem peti hodin. Davam 130 ml mlicka od Hippu, pres den nakrmime a po dvou hodinach mame zase hlad. Zkousela jsem pridat, ale stejne nic. Na krabici je napsane, ze by mel bastit petkrat denne, ale kdyz nespi, tak mu poradne ani nevytravi, takze krmime tak po trech a pul hodinach. Jakmile se probere, tak zacne rvat a nekde nijak uklidnit, jen kdyz ma flasku v papule. Jeste do toho mame problem s rucickama, jakmile nezavazeme, tak neusne ani nahodou. Rozhazuje ja tim se leka a neusne a nebo kdyz usne, tak ho zbudi. Myslite, ze to vse prejde? Nebo mate nejake sikovne rady, jak na hlad a na neposedne rucicky?

lucca2211
autor
27. črc 2017

@wwendyy spim, jak ja tak i on 🙂 jeste prijde doba, kdy ho pak z nasi postele nedostanu 🙂 jak mate starou holcicku? 🙂

wwendyy
1. srp 2017

@lucca2211 mame 7mesicu.S nejvetsi pravdepodobnosti budou za nočním placem zoubky. Tak jsme od vcera zacali davat gel.Uvidime,cteni pohadek nepomahalo,vypnuts tv taky ne a byli u uspavani histeraky.Tak jsem dnes opet pustila Óčko a po ftanecku na dve písničky vytuhla 😉 uz jsem ji tak uspavala driv,jenze jsem si myslela,ze treba tv muze za jeji neklid v noci,nekde psali,ze by dite 2hodiny pred ulozenim do postele melo mit,,klidovy rezim".Ale pokud to jsou vazne zuby,nic na to nepomuze.Tak snad ten gel jo🙏

wwendyy
1. srp 2017

@lenatu souhlasim,taky nam do ted nepije podle tabulek,ale vzdycky o jedno ci dve mene.Kdyz mela mit 150ml tak dala 90-120.Ted ma pit 210 a vypije 150-180 210ml jen nekdy. Spis ted resime pitny rezim.Ma pit kolem 1050ml za den,jenze mala moc pit nechce.Navic nekdo rika,ze do pitneho rezimu se mliko pocita a nekdo ted zase ze ne,tak jsem zmatena,protoze jestli se mliko nepocita😨 nevypije nam ani 200ml.Vecer ma mliko to je cca.300-400 a pres den pak 100ml. Caje nebo vodynekdy se povede i 150.Tak nevim☹

lucca2211
autor
3. srp 2017

@wwendyy tak drzim palecky. U nas dneska bylo taky pekne rusno, mame vsechno v puse a pak se muze udusit, hruza. Narve si uz skoro celou ruku do pusy 🙂 vecer jsem koukala do tlamicky a mame napuchlou dasnicku, ale nahore 🙂 a pritom by meli prvni zoubky vylest dole, tak jsem taky zvedava, co u nas z toho bude 😉 hodne nam ted pomaha zpivani, strasne se tim uklidni 😉 ale cteni zatim nesnasi 😀 tak drzim palce at to zabere. Jaky mate gel na zoubky? 🙂

wwendyy
5. srp 2017

@lucca2211 Je ted z hlavy nevim,ale chtela jsem neco prirodniho,jsem takova,ze radeji nejdriv homeo a kdyz uz pak neni jina moznost,tak leky.Az se vratim z peochazky,vyfotim.Ja ji ted dasnicky cca.uz 4-5 den mazu pred usnutim a musim rict,ze je to mnohem lepsi.Me pripadaji jeji dasne porad stejne,ale oni rikaji,ze nemusi byt vzdy natekle,tak uvidime.Cteni u nas ani nevim zda zabralo,podle me taky zatim nic u nas taky funguje.Tak at je zoubek brzo venku.👍

lucca2211
autor
5. srp 2017

@wwendyy no uvidime, uz nam tam neco bileho prosvita, tak se nechame prekvapit, co z toho bude 🙂 dneska byl uz klidnejsi. Tak doufam, ze zase naberu silu a bude vse v poradku. Ceka nas jeste posledni ockovani a pak at si zuby lezou, jak chteji 🙂 to budete hodna, kdyz mi vyfotite krabicku, taky se snazim vyhybat lekum a zatkme se dari 🙂 doma mam vse co je potreba, kdyby nahodou, ale zatim vse zvladame dobre 🙂

wwendyy
15. srp 2017

@lucca2211 pardon,nejak jsme ted meli rusno a ja zapomnela.Vecer poslu.

wwendyy
15. srp 2017

@lucca2211 Tak u nas jeste zadny zoubek videt neni.Ted vikend jsme meli teplotu a prujem(snad co pul hodina to plina).V nedeli v noci uz bez teploty,ale prujem mame poradtaky,nastesti ne tolik co v sobotu.Jsem zvedava,kdytak zoubek vykoukne😉 doufam ze brzo🙏

lucca2211
autor
25. srp 2017

@wwendyy dekuji. No u nas se ted jen rve a rve, tak uvidime

wwendyy
25. srp 2017

@lucca2211
HNED na zacatek vam musim rict,ze mi byl porazen na zoubky ciste prirosnidni levandulovy olejicek z Dm drogerie.Takze zahazuji vse co dosud mam a bezim pro nej 😂Pry ucinkuje okamzite.Tak u nas byl ted chvilku klid,az ted 3noci k ranu zase cestuje po postylce a knoura.Jen prozmenu bojujeme s prebalovanim,rve u tohonás jak pavian😢uz jsem z toho dost unavena,tak snad ji to brzy prejde,zacnu ji ucit nanocnik😉

lucca2211
autor
2. zář 2017

Je dekuji za informaci, u nas stale zadny zoubek neni venku. Za to jsme dneska dostali prujem a teplotu, takze opravdu hruza. Kazde dve hodiny menim plinku, uz jsem bezradna. Teplota zvysena. Doufam, ze zitra bude lip. Nikde se nemuzu ani nic docist, jelikoz kdyz pojedu na pohotovost, tak me poslou domu, jelikoz teplotu dostal az vecer a prujem je jen od rana ☹ a co vy, uz konecne mate nejaky zoubek? 🙂

@wwendyy

wwendyy
27. zář 2017

jj znám to, je to děsný.Nám už konečně zoubek vylezl,ale nejspiš jich poleze víc. Teploty díky bohu nemáme, ale v noci pláčeme (pinká mi v náručí a v sedě). Je to záhul, přes den kňourá,řve..... Jsem unavená, ale zase to chápu, zuby to je hnus a sama jsem si s nimi užila své...Tak se držte, určitě brzo nějaký vykoukne.

lucca2211
autor
5. říj 2017

@wwendyy tak 16. budeme mit osm mesicu a zatim zadny zoubek, tak uvidime, kdy se nam neco vyklube. Taky uz jsem z toho vseho unavena. Hlidani poradne nemam, takze si ani neodpocinu. Do toho stavime baracek, tak jsem v jednom kole. Spis ted bojujeme s pitim, nechce mi nic jineho pit nez mlicko a to ho ma uz jen vecer a pres noc. Jinak pres den do nej dostau max 30 ml vody, caje nebo stavicky a to jen na lzicku ☹

wwendyy
6. říj 2017

Tak s pitim jsme taky bojovali,teda bojujeme porad,ja zacala davat caje od sunarku(vim ze je tam bohuzel cikt😠)jenze jinak by nepila nic.Kdyz jsme se dostali aspon na 100ml za den,zacala jsem delat zase sackovy a celkem pije,obvodacka rikla,ze je to bohuzel u tak malych deti normalni.Moje segra do male(je ji 15mesicu) misi cpat vodu vve strikacce,protoze musi vypit litr(kvuli ledvinam),kdyz se detem piti strikne pod jazyk,tak to spolknou.Nastesti tohle resit neusime,ale stejne jsem z toho smutna,ze pije malose.Celkove mi nechce ani moc jist,ale oni rikaji,ze az zacne chodit,bude potrebovat energii a naji se pak sama.Tak jsem zvedava.Hlidani taky nemám,baracek nestavime,ale i tak jsem unavena,chapu jak to myslite(nebo myslis?😁nevim jak to v takove konverzaci chodi,ale asi si klidně muzeme potykat ne?)