• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@lenkabu :grinning: Děkuji a ráda věřím, mě přijde, že každý jméno se dá právě nějak blbě zkomolit, jak říkáš tý vaší Vandě nejčastěji? Nemá moc zdrobnělin, viď? MOžná proto lidi vymýšlej různý patvary... :sweat_smile:
26. led 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazulka když zdrobňuju takVanduško,alemoc nezdrobňuju líbí se mi když se jméno používá v původním tvaru :slight_smile:
26. led 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa Damián je supr a moji známí z Řecka mají a říkají mu Mijo jako zdrobnělinu, je to jméno řeckého původu :wink: no už není malí chlapec ale zůstalo mu to :wink:
26. led 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkabu je to pěkné jméno,Kamoška má maminku a tu volají Véno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vůbec jí to nevadí ale včera jsem četla náše radniční listy a byli tam kombinace jmen jsem koukala:Freya Adéla,Jack Samuel, a nebo jednoduché Elizoveta, Fatyma Jasmína,Anneli což se my moc líbí je to krásné to Anneli :wink:
26. led 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Mame doma syna Mikulase a premyslim nad jmenem pro kluka pro druhy mimi... uz opravdu nevim co dat... Libi se mi Vaclav, ale nase prijmeni zacina na V, takze mam utrum :frowning2: a na holku jsem uplbe bezradna... Libi se mi Alce nebo Amalie, ale vede Magdalena...
5. únor 2011 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. My máme kluka Alexandera a holku Nikol. Teď čekáme další a pokud to bude kluk tak chceme Tobiáše, a holčičku bych chtěla Velerii, ale manžel nesouhlasí. Tak se nemužu rozhodnout pro jiné neobvyklé jméno. Třeba ho ještě přesvědčím...
9. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hathor86 a proc mas utrum na V? Jakoze by malej byl v podezreni, ze kandiduje za Veci Verejny? :grinning: Vzdyt jsou stejny inicialy obou jmen uzasny. Magdaléna je hezká.
9. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@xaverov Já si myslím, že @hathor86 nevadí počáteční V, ale koncové u Václava, že se to bude špatně vyslovovat. :confused:
10. únor 2011 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkabu mě se taky právě líbí v tom základním tvaru, stejně jako Maxim, co máme pro kluka, není potřeba rozňuchňat jména do pidizdrobnělineček :wink:
10. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimonaa Valerie je krásný jméno!
10. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazulka Maxim je krásné jméno, měli jsme jej nachystané, ale přišla holčička. :sweat_smile:
10. únor 2011 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa já se pořád bojím, že přijde do módy, ale na jiným se prostě nějak nedokážem shodnout :slight_smile: A jakpak se jmenují Tvoje dítka?
10. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazulka V to taky doufám, třeba ještě najdu odvahu a bude čtvrté a třeba zrovna chlapeček. :grinning: A to bylo taky jediné jméno, na kterém jsme se shodli, my teda měli celé jméno Maxim Alex.
10. únor 2011 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa JJ, presne presne.... ale uvidim, urcite neco vymyslime, jako posledne :grinning: taky jsme se nevedeli dohodnout a nakonec je to proste NAS MIKU :grinning:
10. únor 2011 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čekám holčičku a nevim jestli lucka nebo stella manžel říká že stella tak nevim poradte mi prosím jestli stella nebo lucka
14. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabina10 :wink: Lucie je náhodou moc hezké jméno :slight_smile: a zdá se mi, že se na něj v poslední době nějak zapomíná.. zato Stel bude jak naseto.. pro tuto generaci našich miminek to bude za chvíli stejně neobvykléjméno, jako pro tu naší je jméno Stela..
14. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa jojo, to me nedoslo, ze Vaclav i konci na -v. V tom pripade ne.

@lucietka77 Lucie hezky jmeno je, ale oproti Lucce, Stella vzdycky bude Stella, kdezto Lucie bude Lucka a to przneni by mne asi vadilo. Takze ja bych byla pro Stellu. Nemyslim, ze jich je tolik. Osobne neznam zadnou.
14. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Za mě Stella. :slight_smile: U Lucky se mi líbí jen tvar Lucie...ale pak Lucka, Lucina...ne-neeeeeeeeeee
14. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@xaverov Stell není zatím hodně, ale myslím, že bude.. v současné době znám už min. 3 holčiny těhulky, které chtějí Stellu. A nemyslím, že je prznění říkat domácky někomu Lucko.. mě se to dokonce i líbí.. kdybychom to měli brát doslova, tak si myslím, že ani Stella se nevyhne domáckým výrazům ... a říkat Stelle třeba Stelka.. to teda taky není žádný terno.. :grinning:. Ztrácí to ten vznešený zvuk.
14. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabina10 Gábi, poradím ti .... napiš si obě jména i s příjměním někam na viditelné místo .. třeba na zrcadlo v předsíni nebo lednici a jak půjdeš kolem, tak si to přečti a uvidíš, jestli ti některé ze jmen nebude za chvilku lézt na nervy :slight_smile: A jméno, které vybereš už si nenech nikým vymluvit.. je to jen a jen tvoje rozhodnutí a tvá pravomoc a s láskou vybereš určitě to nejlepší jméno :slight_smile:
14. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabina10 Za me urcite Lucie, a nejen proto, ze se tak jmenuju :grinning: Ono taky zalezi na prijmeni, pokud mate dobre, muze byt oboje, pokud jste "Vopickovi", tak ta Lucie se hodi temer ke vsemu a Stella ne. Navic ta Lucie ma hodne variant, Stella me moc nenapada. Ovsem pokud vam vadi prave ty obmeny jmena, mozna je ta Stella dobre reseni.
14. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabina10 Obě jména se mi líbí, Stella není tak známé, trochu mi připomíná pivo :grinning: a Lucie se mi líbí v tom znění- malá Lucinka a v dospělosti paní Lucie... :wink:
Ovšem je fakt- co se Vám hodí více k příjmení. :slight_smile:
14. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucie je hezky jmeno (taky ho nosim),ale bohuzel tak mi nikdo nerekne, pro rodinu jsem Lucinka, pro ostatni Lucka...a to mi prijde jak na psa :confounded: Takze ja jsem pro Stellu :wink:
14. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabina10 Stella je "hvezda" Stella Maris hvezda mor-morska hvezdai..po celem svete se bude vyslovovat stejne-srozumitelne.
Taky dulezite,kdyz nam se nam svet srusta dohromady. A driv se Stella davalo,jako druhe jmeno prinasejici stesti-prevazne v italii.A Stella-Lucie :slight_smile: je taky hezky nebo Stella-Luna :sweat_smile: ,ci Stella-Iasabella :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni,
pročítala jsem se tu vaší diskuzí a plno krásných a nápaditých jmen tu zaznělo. My máme doma osmiměsíční Jasmínku. Bála jsem se reakcí v rodině, protože třeba Sáru nebo Miriam mi totálně zhanili, ale kupodivu na Jasmínu ani křivé slovíčko :slight_smile: Říkáme jí Jasmínko,Míno, Mínuško, některé kamarádky cizokrajně Yasmin (DŽASMIN)...teď u nás v rodině se čeká další miminko, už mají Maxima. jsem zvědavá, co budou mít a jaké jméno zvolí. Já se už těším na další mimí, až budu mít, počítám tak za dva roky. Líbí se mi: Olívie a Miriam a z klučičích Oskar a Bernard :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné super jméno , :slight_smile: já mám Maxima .. :wink: a vyslechla jsem si taky něco ,ale vybrali jsme to už v těhu a necouvli ,a hlavně nikomu jsme neřekli téměř ,jak se bude jmenovat abychom se vyhnuli blbým řečem ,a brali jsme to jako naši věc :sunglasses:
4. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@smaria Jé tak Maxima máme :wink: a Jasmínka je moc krásné jméno :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa My jsmne ho dali také ,díky.. :wink:
4. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@nady To bylo vybrané jméno i u nás, nádherné, ale nakonec vykoukla na svět holčička :sweat_smile:
4. bře 2011 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nady
@nady Maxima taky plánujem pro druhé, kdyby to byl kluk, myslím, že k Marině se bude hodit :slight_smile:
I když já tajně doufám spíš v holčičku :grinning:
Taky se mi hodně líbí Nathan, ale to by mi doma neprošlo :rolling_eyes:
A opravdu netradiční mi přijde třeba Amos - to se mi dřív docela líbilo :sweat_smile:
4. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek