• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@bocinka Malgorzata je polske jmeno, ale nevim, jak moc je tam caste...
21. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jasekd Já mám kamarádku z Polska, která se tak jmenuje a je to používané, v překladu vlastně Markéta. :slight_smile:
21. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak tady jsou samá krásná jména..takže zase nevím,ale já chci když to bude kluk tak to bude Šimon, Matyáš nebo Martin a holčička je jasná bude to Amálka :slight_smile:
24. říj 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný jméno je Daniel pro mě nejlepší
25. říj 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sona1a-taky mám synka jménem Šimon a je to moc hezké mě se moc líbí.
A ještě jedno jméno klučičí se my líbí a to je Tadeašek.To taky není k zahození.
:slight_smile:
26. říj 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, kdyz jsem se narodila, mama chtela Alexandru, Andreu atd. Vsichni si potom tukali na hlavu, ze jsem DITA. V detstvi mi to jmeno dokonce prislo malo zajimave - chtela jsem pripsat alespon 2 ,,T'' :slight_smile: Dnes jsem rada, ze nepotkavam Ditu na kazdem rohu. Hlasuji tedy pro originalitu.
Pro syna jsem chtela jmeno RUSLAN, ale uz podruhe mi to neproslo :frowning2:
28. říj 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sona1a dala bych bych martina z důvodů, že Matyášů a Šimonů je plno
28. říj 2011 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hrozný cizí jméno a české příjmení a navíc....kluk s tím bude celý život
28. říj 2011 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l mě se líbí "tvrdý" jména-kde je R
28. říj 2011 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata my máme doma Lauru a Justina ale jsem těhotná a nwm jestli Max x Nicholas , Stella x Angela
2. lis 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska někde četla, že se narodil MATTEO, to se mi zalíbilo okamžitě.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@nezajem Nicholas x Stella
2. lis 2011 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka já to četla taky, druhý syn Milana Baroše, narodil se včera, pěkné. :sweat_smile: Akorát mi to trošku nesedí ke staršímu Patrikovi, ale tak to je mezinárodní jméno..... :dizzy_face:
2. lis 2011 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nezajem a nepovídej, tak Justin a Laura, hmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2011 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
3. lis 2011 v 10:14 • misulee
@misulee Tak ten článek o klučičích jménech ze země tulipánů je úplná hovadina a naprosto nesouhlasí podle oficiálních nizozemských statistik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, kde k tomu autor přišel.
Navíc klučičí jméno Yasmine, to je sranda, dát klukovi jméno Jasmína. :grinning:
Oficiální seznam (Top 20 1-3. kvartálu 2011) najdete zde (vlevo klučičí, vpravo holčičí)
http://www.svb.nl/int/nl/kinderbijslag/kindernamen/top20/index.jsp
3. lis 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mne se na kluka hrozne libi Jachym. Skoro kazdej v mym okoli to jmeno odsuzuje, ale ja na nem proste "ujizdim" :slight_smile: A holcicce bych dala Tatiana
4. lis 2011 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jáchym se mi taky líbí moc :wink:
4. lis 2011 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hokejmb9 pro mě je jméno Daniel taky vítězné, ale doma to nejspíš neprosadím :frowning2:
4. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ne že by to teda nebylo hodně předčasný :grinning: ale máme doma Samuela a přemýšlím, jak by se jmenoval eventuální bráška (sestřička by byla Sára). Líbil by se mi Gabriel, ale nepřišla jsem na žádné hezké zdrobněliny a říkat mu Gábi nebo Gábino to je pro holku. Takže by to byl asi spíš Daniel. Názory i další tipy uvítám :slight_smile:

Jinak Matteo Baroš? No nevím nevím :sweat_smile:
4. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romcovaklarka No my mame doma Daniela a cekame chlapecka a bud to bude Samuel a nebo Denis.Chtela jsem neco aby se to hodilo-Daniel -Samuel, Daniel -Denis...no mame jeste 30 dnu,ale s mm. je tezke porizeni :wink:
4. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka jeste jsem tu zahlidla William, ted teda nevim jak se to pise,ale Daniel-William by taky slo :wink:
4. lis 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuleee Mě se víc líbí Samuel než Denis. :slight_smile:
když už by to byl chlapeček, tak chci dvojité jméno. Pro holčičku nejspíš Anna- Laura a chlapeček.toť dilema :unamused: když nemůžu Daníka
4. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuleee William už mi přijde do našich podmínek trochu moc exotický... obecně se trochu bojím jmen, která s ejinak píšou a jinak čtou, jednak jako děcko s tím bude mít potíž a jednak pak bude všude vysvětlovat a hláskovat, jak se píše :unamused: Ale Daniel a Samuel jde hezky, mám to určitě v užším výběru -)
4. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuleee tak mně se víc líbí Samuel, Denis moc nee. My máme kluky Daniela a Dominika :wink:
4. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka jéé to má kámoška taky :grinning: ale oba dva teda zlobivý čertíci :slight_smile:
4. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka není to tak hrozné, má prostřední dcera má obě jména jinak psaná a jinak vyslovovaná a problém s tím není.

@romcovaklarka zdrobněliny na Gabriela podle Knappové: Gába, Gabi, Gabek, Riel, Gabrielek.

@nikissek28 jsem ráda, že mému manželovi to bylo v podstatě jedno, co vyberu. Chceš zdvojené jméno (tj. s pomlčkou) nebo dvě jména (bez pomlčky)? Anna - Laura je pěkné a jaká máš příp. spojení pro kluka, s i bez Daniela?
4. lis 2011 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se mi líbí Eliáš,Matyáš,Maxmilián, Kryštof ale jak jsem řekla, mě tohle doma neprojde
4. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka , @nikissek28 taky znám tady na MK jednu maminku s Danielem a Dominikem a třetí má holčičku. :slight_smile:
4. lis 2011 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Já mám pro kluka nachystaného Maxima - moje srdeční záležitost.
4. lis 2011 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa chlapečka právě nevím, to neumím rozhodnout. Tak já mám přítele o dost staršího, jako on by mi i dovolil Daniela, ale kvůli jeho mamce nemůžu mít nic "nenormálního" protože už je starší osoba a aby to vůbec uměla říct nebo co.Ale tak ještě máme čas tak ho snad ukecám na Daniela a pak ještě teda vybrat to druhé jméno k tomu, popř. nějakou jinou kombinaci jmen.
4. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek