Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
avatar
esterka610
Zpráva byla změněna    21. čer 2026    

Polsko, Gdaňsk, dá se na pláži platit kartou nebo musím mít zlotý. Myslim ty stánky se zmrzlinou a tak.

Líbí se vám to?

Cinestar. Kontrolují věk dětí? Chci jít se synem na Žižku a je tam od 15 let. Kubovi bude 14 a oba milujeme historii.

Holky, Bonprix saty, jak sedi velikosti? V Kiku je mi dobre 44, bude i tady? Nakupujete tam? Diky 🙂

Dneska je nám rok a 10 měsíců 🙂))

A máme třetí advent 🙂

Máme tátu v nemocnici,válčíme doma sami :(

Dneska kontrola kýly

Jedeme na návštěvu 🙂))

Dneska ZOO !!!

Kuba má vodní kýlu :(((

Opět jedeme na oslavu narozenin!!! :D

Jedeme na oslavu 80!!

Přijede sestřenice Andulka!!!!

Dneska jedeme na svatbu!!!!

Jsem zvědavá co podnikneme,když tak prší!! :((((

Jedeme se vykoupat do velkýho bazénu 🙂

první výjezd na chirurgii- Kuba si rozseknul obočí :(

dneska je prckům 17 měsíců!!!

Dneska má Karolínka svátek!!! 🙂)

dneska je prckům 16 měsíců!!!!!

tak máme po bazénku :(((

Konečně se můžeme koupat v bazénku 🙂))))

3.6. poslední dávka Synflorixu

Rok a čtvrt!!!!

Mám dva chodce!!!!!!!

Máme po rýmě,hurááá!!

Strana
z2