Holky, Bonprix saty, jak sedi velikosti? V Kiku je mi dobre 44, bude i tady? Nakupujete tam? Diky 🙂
Já mám podle jejich tabulek 48, normálně nosím 44. Minulý týden mi přišla objednávka vše vel. 46 popř 44/46 a i tak je mi to velký, podle toho by mi sedělo tak 40/42. Objednávala jsem trička, halenky a kalhoty. Tricko si ode mě třeba vzala kamarádka, která má o 15 kg více a byla spokojená.
Vetsina je o velikost vetsi, je dobre si precist u kazdeho kusu recenze, lidi tam pisou zda velikost sedi nebo ne
Tak tak,sledovat recenze pod obrázkem. Ale většinou to opravdu platí,že co máš za velikost momentálně sama,tak u Bonprix koupit o vel.menší. U mě to platí také.
o čislo až dve menší - někdy potřeba malá šicí uprava aby sedlo spravne, ale jinak jako za tu cenu je to fajn
U spodního prádla to platí taky třeba u kalhotek ? Podle jejich tabulky mi vyšla velikost 40/42.
Beru většinou o číslo menší, je dobré přečíst recenze dole pod satama, hodně to pomůže