icon

Máme tátu v nemocnici,válčíme doma sami :(

avatar

Tak už máte taťku doma? Copak ho trápilo?

22. pro 2010
avatar

Jani,máme, byl na operaci s tou nohou,jak měl úraz .🙂

22. pro 2010