icon

tak máme po bazénku :(((

avatar

jaktoooooooooo
nevydržel nápor?

15. čer 2010
avatar

spíš zima co

15. čer 2010
avatar

evi,bazén máme,ale sluníčko ne!!!!

16. čer 2010