Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

amira55
8. zář 2008

Ahojky stávající i budoucí maminy🙂
Co vy a jméno? Mě se líbil Samuel, ale v posledních dnech jsem se zamilovala do Damiána....Co tomu říkáte? Všichni mě od toho zrazují včetně partnera(kromě mé máti ta mě nabádá k tajné akci ať to jméno dám a basta). Není to opravdu trochu nezvyklé? Každý den slyším jak se mu budou děti smát, ale vždyť dnes už jsou jména různá nebo se mýlím??? Myslím si, že by moje dítě trpělo víc jako 6stý Kuba ve třídě...

Co myslíte? Díky za radu nejenom pro mě, ale i pro ostatní maminy....

kika_21
1. črc 2016

@markyzka84 My zase máme "J áchyme, hoď ho do stroje!" 😒

beida
1. črc 2016

Damian je nadherne jmeno. Inspiruje , ma v sobe tajemno, dalky, je plne vuni a barev, vskutku kouzelne.

valeriem
1. črc 2016

Damiána mám 1 v blízkém okolí, skoro soused, je mu 7 let a je to OK, nikdo se nad tím nepozastavuje a je aspoň jedinej široko daleko 🙂

pavlinpaj
1. črc 2016

Damian je krásné jméno.taky nad ním uvažujeme 😉

micaella23
1. črc 2016

Damian mi prijde uplne vklidu, nic extravagantniho to neni, jen nevsednejsi a to je dobre

markyzka84
5. črc 2016

holky myslite ze k nasemu prijmeni pasuje? Damián Noris ?

obyvatelka
5. črc 2016

Moje sestra má Damiána a je to úplně v pohodě 🙂 Říkáme mu Damišku, zní to moc hezky 🙂

xhex
5. črc 2016

Já mám jméno Damian spojeny s filmem Přichází Satan! A proto bych ho nikdy nemohla dát 😀

bachovy_esence_poradna
5. črc 2016

netradiční jména jsou hezká, jen je potřeba zvážit i příjmení....

znám jednu holčičku a ta se jmenuje Jasmine Vocásková... samozřejmě to zní dost legračně 😉

markyzka84
6. črc 2016

@bachovy_esence_poradna ja teda myslim ze my zrovna mame takove neutralni prijmeni

666damien666
1. čer 2020

@amira55 Dobrý den nevím jak jsem se sem zatoul, ale to je jedno jmenuji se Damien a je to totožné jméno, a jsem za něj rád, je mi 17let a zatím si ze mě nikdo nikdy nedělal srandu nebo něco takového, Lidi s tímto jménem jsou většinou respektování a dokonce jsem si našel pár lidí se stejným jménem a scházíme se pravidelně, akorát trochu vtipné když sem tam sedíme u jednoho stolu a někdo na jednoho z nás zavolá.

dejmon666
25. pro 2023

@amira55 Ahoj Amiro Jmenuji se Damián a jsem na to jméno hrdý protože to má krásný protiklady 1. Positivní-( význam jmena: Dobrý, Dobrotivý), 2. Negativní: Syn Ďábla. Šťastný číslo: 6. A jsem ve znamení Vodnáře 17.02.1996.

dejmon666
25. pro 2023

@amira55 To jsem já Damián takhle vypadam. 1. Fotka rok 2021 a 2. Jak vypadám Teď