Neustálé hemžení v noci. Co by pomohlo?

kristynaak
24. kvě 2023

Ahoj holky. Prosím o nějakou radu nebo já už prostě nevím. Malý běží 10. Měsíc. Je to úžasné usměvavé mimi. Má teda rád to svoje doma a své lidi. Ale k věci. Od malička blbě spí. Začátky katastrofa. Spinká v postýlce vedle naší postele. On zaspí od té 20-21 hodiny ..a spí do půlnoci a od půlnoci není minuta kdy by se nehýbal,ruky,nohy,prostě pořád. Zkoušeli jsme čaje na spaní, Bachovy esence,Dr mi poradila sirup na spaní. Vůbec si nic nesktrlo. Já už jsem z toho nešťastná protože já od té půlnoci skoro nespím. Samozřejmě přes den mumie.ale prostě musím nějak fungovat. Zkoušeli jsme bílý šum, zavinovačku prostě snad vše... Cucne si mléka,čaje a vrtí se dál...

sorboni30
24. kvě 2023

@kristynaak vrtí se jen nebo i place a nespí? Mojí kluci mají hyperkinetickou poruchu..procti si

kristynaak
autor
24. kvě 2023

@sorboni30 teď občas i zapláče ale to proto že nám teďka rostou zuby. Jinak bez breku a neustále se hemží, vrtí,prevaluje. Jaké mají kluci noci a měli v těch 10 měsících prosím? Starší má ADHD 🙄

sorboni30
24. kvě 2023

@kristynaak no kluci mají právě ADHD. K tomu hyperkinetickou poruchu ... Neustále se vrteli, poplakavali a byli spíše neklidní. Dcera má teď rok a tři měsíce. Od té doby co rostou zuby je neklidná v postýlce v noci. Neustále se prevaluje, kňučí, vrtí s sebou, otáčí se, stoupá si, lehá.. Já to přisuzuji právě zoubkum.. samozřejmě že slyšim vše, protože jsem v pozoru takže ty noci nejsou ok.