• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezvládám své dítě. Nepomáhají zákazy, plácnutí

25. února 2012 
@mataharyy a kdy jsi mela tp? A mas ho treba dobre vypocteny i podle sebe?
23. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah V pátek mám TP měla jsem dřív a le během kontrol se mi nějak změnil a posunul o dva dny :sweat_smile: ale sedí to jak podle UTZ tak podle MS (což je zázrak, s ohledem že u prvního jsem měla rozpětí termínů dva měsíce :grinning: )... Takže vypočtené to je dobře, ale prostě je to obludka nechce se mu :rolling_eyes: ale bude muset :sunglasses:
23. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak co koktejl, mi nerikej, ze jeste porad drzis? :wink:
25. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Taky by mě zajímalo, jetli ještě strašíš doma.-)))
25. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah
@veronika.h
holky straším, ráno sex, pak mě totál nasrala tchýně a teď mi tvrdne břicho, tak nevím zda ze sexu, nebo kvůli tchýni :grinning: Dnes je poslední den pěkně a manžel akorát malému opravuje kolo, takže půjdem ven a po návratu jdu do koktejlu... tak jsem zvědavá :sunglasses:
25. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak budeme drzet palce :slight_smile:
25. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu na to :sunglasses: Když nic tak se zítra ohlásím :slight_smile:
25. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, jedu druhej pokus a snad poslední... :sweat_smile:
26. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak vypada to, ze druhy pokus vysel :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah nevysel.. dnes nastupovala do nemocnice na vyvolanie (diskusia "napoj k vyvolani porodu od IS"...)
29. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaviki jeee, tak to je mrzute.. Par dni jsem tu nebyla, tak jsem jen nakoukla. No tak snad to zvladne vsechno dobre!
29. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benito 30.3. ve 21:50 3500g 51 cm :dizzy_face: včera nás pustili domu je nám fajn a porod strašná rychlovka, manžel ani nestihl dojet a to máme porodnici kousek :wink:
3. dub 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maty - moc gratuluji k chlapečkovi. Hodně zdraví miminku i celé Tvé rodině. Myslela jsem na Tebe.
3. dub 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy gratuluju!
3. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy - připojuji se ke gratulaci :slight_smile: Krásné jméno.
3. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iivik
@reruna
@blandik Moc všem děkujeme :dizzy_face:
3. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy supeeer, gratulujeeeem :slight_smile:
3. dub 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Jééé, velikánská gratulace a rychlý porod fakt závidím:slight_smile:))). Benito je nádherné jméno, ať vám dělá jen samou radost:slight_smile:. A jak se doma sžíváte?
4. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme :slight_smile:
@veronika.h Jo sžíváme se v celku fajne, Adrián je z miminka paf, pomáhá kontroluje ho a jak je v kočárku nesmíme se k němu nikdo přiblížit, pač velkej brácha veze malého bráchu :grinning: Jsem zvědavá co bude až manžel půjde příští týden do práce a já s nima zůstanu přes týden sama, to teprve bude zážitek :sweat_smile:
4. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy gratulace :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak válčíte?? Mé dítě se asi zbláznilo, na bráchu je strašně hodnej, ale prosazuje si svou - slez dolu z postele máš bačkorky "néééééé" a následuje amok, tak nevím ale zvládá se to lépe než když jsem byla těhu :sweat_smile:
11. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas des.. bola som u nasich par dni a katastrofa. dnes sme dosli a teda som rada, ze sme doma :grinning: klasika, u nasich je rozjiveny, furt ho len okrikujem..
11. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy
@evaviki
No holky, u nás teda nic moc, matýš má novinku - při záchvatech vzteku po nás hází věcma a plácá nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to jsem myslela, že už to horší být nemůže . Celkově má takový agresivnější období, třeba s prohlíží knížku s koničkama, zničehonic se mu tam něco znelíbí, začn se rozčilovat, nadávat těm koníkům a následně s knížkou švihne na zem a ještě jí podupe. NEbo přijde za mnou, že chce pití a flákne mě tou flaškou a dupe.... No, vysvětluju, vysvětluju a pomalu šílím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.h u nás je nejpoužívanějším slovem "nie, nie, niééééééééé!" :wink: Pojď si lehnout "nie", ukliď si hračky "nie", buď tiše nebo vzbudíš miminko "niéééééééééééééé!"... Nejhorší je že i nie někdy znamená ano a když se zeptám dáš plínku do koše "nie" a dám jí tam sama dostane amok jak hrom :sweat_smile: Ale pořád je to lepší než když jsem byla těhu, tak uvidíme jak to bude gradovat :sweat_smile:
15. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase mame obdobie, keby som toto vedela, tak snad ani nechcem dieta.. zase zacal hadzat veci o zem, kresli po nabytku, po pohovke, po koberci, za vsetko breci, nic nechce robit, poriadne neje, ublizuje mi, absolutne ignoruje, ked mu nieco hovorim.. teraz sme dosli z piesku, hodil kamienkom po klukovi (nastastie sa netrafil), tak som mu povedala, ze este raz a ideme domov.. po par minutach sup a tentokrat sa aj trafil, takze okamzity odchod domov, celu cestu vrestal, som mala chut naplacat mu na zadok.. uz som z neho tak vynervovana, ze sa k nemu chovam zle, zbytocne jacim..
23. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaviki ahoj.nemas na mysli meho syna? on teda me nebo deti nebije,nehazi po nas nic,ale kdyz mu reknu,zejdeme domu,nebo,ze nedostane bonbon svihne sebou o zem a jeci :frowning2: a ja pak jecim na nej :rolling_eyes:
20. črc 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa Máme doma ted uplně to samý... tečou mi nervy a přemýšlím, že sjem asi někde udělala chybu... :confounded:
21. črc 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula to by me taky zajimalo. vzdycky byl hodnej,poslusnej ale v 2r 7m nastal zlom a takhle zlobi. v jeslickach kdyz videli jeho klasisckou scenu ''nejdu domu'' tak jenom koukali :confused: a pak ucitelka rekla ''takhle my ho nezname'' :confused:
takze to uvidentne dela jen me,vcera pro nej sel tata a sam v klidu se rozloucil a sel s tatou domu :rolling_eyes:
kdyz prijdu ja,zahodi boty a svihne sebou o zem a jeci :rolling_eyes:
21. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa jo... HOnzík to dělá taky jen mě, byl týden u babičky a prý byl uplně pohodovej...a doma pořád kvuli všemu ječí, furt něco chce, nebo naopak nechce, a jak není po jeho tak brečí :frowning2: sjme z toho už lehce vyštavěná
21. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek