Noční děs, nejde z toho probudit. Máte zkušenost?

pantomima
19. kvě 2010

Ahoj, zdravím. Máte s tím některá zkušenosti? Naše malá- dva a půl roku- poslední týden každou noc co noc cca po 5ti hodinách spánku z ničehož nic se probudí, děsně hrdelně křičí, nechce na sebe nechat šáhnout a nejde z toho probudit. Nejvíc pomůže ji pevně chytit apočkat až to přejde, protože stejně na konejšení a nebo i zvýšení hlasu vůbec nereaguje.

shaula
19. kvě 2010

Zažili jsme si něco podobného asi někdy po roce věku. Kluk se "vzbudil" se strašným řevem, ale nevnímal, konejšení nepomáhalo, a po nějaké době zase sám usnul. Přitom bych řekla, že u toho vlastně spal, vůbec nevnímal, kde je, co se děje, apod. Občas se nám povedlo ho z toho vzbudit, bylo na něm vidět, jak se probral, rozhlídnul, zjistil, že je doma v postýlce, uklidnil se a usnul. Bylo to celkem příšerné období, ale ustalo to samo, trvalo to asi 2 měsíce (ne každou noc). Držím palce, ať se toho zbavíte co nejdřív.

klematis
19. kvě 2010

my jsme si to taky zažili, ale někdy kolem půl roku a taky to trvalo asi dva měsíce. Nedalo se s tím nic dělat, malý byl úplně "mimo", tak jsem ho jen chovala a čekala až ho to přejde.

pantomima
autor
20. kvě 2010

Dneska to bylo dobrý, dneska nic 🙂 Tak uvidím, snad to nebude dlouho trvat 😖

kristyn.g
23. čer 2012

našla jsem článek o tomto tématu http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=n..., zajímavé