Nosítko pro měsíční holčičku - pomůže na prdíky?

novacka1276
3. únor 2019

Ahoj, mám měsíční holčičku.. Trpí na prdíky.. Většinu dne nechce spát.. To samé v noci.. Usne jen když ji nosím na ruce.. Ale ne vždy na 100%, jakmile ji dám do postýlky tak je vzhůru..
Na prdíky jsme zkusili snad vše.. Ale nic nezabírá..
Napadlo mě jako tak nějak jedna z posledních možnosti pořídit nosítko.. Máte s tím někdo zkušenost i s takhle malým mimčem? Případně jaké? Děkuji za všechny rady

petronilkaa
4. únor 2019

Já měla první 3 měsíce syna furt v šátku, jinak bych asi nepřežila 🙂 Rozhodně si na to nezvykl a nevyžadoval to později.. Když jsem potřebovala ho dát do šátku/nosítka, nebyl problém.. Ale stejně nebyl problém ho dát spinkat do kočárku nebo do postýlky.. Hlavně na to teď ráda vzpomínám, když už má skoro 3 roky, jak jsme se skoro od rána do večera mazlili 🙂

bayt
4. únor 2019

@sudylichozrout Ale jo, asi existujou! :D Tomu věřím 🙂

miaelle90
4. únor 2019

@novacka1276 já byla spokojená s tulou Ftg rostouci, malá v ní byla od měsíce a paráda, spokojené obě... předtím jsem nevytahla paty z domu, protože kočárek sabotovala. 🙂

petrazelhoty
26. říj 2020

@novacka1276
Ja jsem poridila nositko za ucelem zmirneni vecernich kolik asi v mesici, je to jiz pres 14 dni a porad si na nej nezvykl a nelibi se mu tam, ale jakmile chovam na ruce, tak je v klidu. Takze budu nositko vracet a jeste to chvilku vydrzim nez koliky ustanou. Abych ho tam davala kdyz uz usina, to je mi k nicemu, protoze to uz ho pak rovnou polozim do kocarku nebo postylky, upozornuju, ze ja nejsem nosici typ, takze jsem nositko chtela jen a jen k utiseni ditete pri placi.

luci_ela
26. říj 2020

Také musím doporučit nějakou skupinku na fb. Bohužel sraz v téhle době bude těžko. Ale je možnost vyzkoušení nosítka. Neznámá že jedno někomu vyhovuje že bude i tobě. Pro takhle malou princeznu nosítko seženeš, Be Lenka mini, Monilu uni start atd. Také jsem chtěla nosítko, šátku jsem se bála, ale nakonec jdu do šátku, ona to opravdu není věda správně navázat 😉