• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odmítá Sunar ve flašce, ale pořád se budí na krmení

22. listopadu 2011 
Ahoj mam trošku problém.. Malému je rok a pul a pořád se budil v noci na krmení.. Teď z ničeho nic odmítá sunar a vše ve flašce.. ale pořád se budí na krmení.. co mám dělat???? :frowning2: :frowning2:
16. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to jsme na tom stejně, jen náš malej ten sunar nikdy nepřijal, už jsem se snažila ho odstavit, ale on nechce žádný sunar (co my v tom nechali peněz) a ani mlíko, tak prostě kojíme dál. V noci vstává jednou dvakrát, ale říká si i přes den.
21. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kojila do roku a asi 2 týdny a pak nechtěl sunar a nic. Takže od toho, co jsem přestala kojit, jsem mu dávala na jídlo hodně pribiňáky, jogurty, tvarohy, sem tam se napil kefírového mléka. Jinak z flašky s dudlíkem mi nepil nikdy, ani dudlík nedudal, takže pití jsme přešli hned na hrneček s pítkem nebo na tu flašku od jupíka nebo kubíka co mají to nekapací pítko. A když se mi v noci vzbudil, tak jsem mu dala čajík nebo slabou šťávu a on se napil a teď se budí na pití, tak 3x-4x za noc. Ale jídlo by mu mělo vydržet od večeře do rána. Zkus mu dát spíš to pití, jestli nemá žízeň
22. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek