Ohřev umělého mlíčka na cestách, jak to děláte?

Nevím jak to děláte s umělou stravou na cestě??Potřebuji jet k lékaři a nevím jak to provést.Máte někdo zkušenosti s ohřívačkou do auta??Je hodně značek a nemohu si vybrat a navíc nevím jak to skloubit :-| .Asi je potřeba aby to mělo regulátor teploty že??Ale zase je tam psaná doba ohřevu až dvacet minut 😢 .To je strašně dlouho.Ty co mají kratší dobu ohřevu zase nemají regulátor.
kajovaevicka
26. kvě 2013
@trpaslinka1041 Horká voda v termosce, převařená studená voda v lahvi, smíchat v lahvičce. Nejjednodušší, co můžeš udělat, teplotu UM odhadneš...
bobulinka74
26. kvě 2013
souhlas s kajovaevicka, taky tak děláme 🙂
trpaslinka1041autor
26. kvě 2013
Taky jsem nad tím uvažovala.
mafeska
26. kvě 2013
@trpaslinka1041 dělala jsem to přesně jako kajovaevicka, dávala jsem UM hned od narození, mazala jsem koupit termosku. těsně před cestou jsem převařila vodu, do jiné lahve studenou, smíchala jsem to v lahvičce, nasypala mléko. No jak chemik jsem si připadala když jsem několikrát viděla pohledy lidí jak mě sledují co dělám 😃
jednodušší způsob neznám.
s ohříváním příkrmů z domova to řeším tak že požádám o ohřátí v mikrovlnce (většinou v nákupním centru, ale to už je mimo téma.
kikimaruska
26. kvě 2013
Souhlasím s maminkama výše. Než sem si na tohle sama přišla u prvního synka, vyzkoušela sem i dost druhů termoobalů na lahvičky, ale bylo to o ničem, kor když sem byla mimo domov většinu dne bez možnosti ohřevu vody a v mrazech vše stydlo o to dřív. Termoska nad zlato... 😉
berenika39
26. kvě 2013
ani jsem nic nemíchala. brala jsme vodu v termosce tak akorát. na kratší akce bohatě stačí. na dlouhý cesty jsme měli převařenou vodu v petce a ohřívali na benzínkách, nikdy nebyl problém.
ohřát voda se dá v obyčejném termohrnku za dvě stovky, teplotu trefíš, na co platit za regulátor. prostě zksuíš, jestli už..🙂)))) máme hrnky se šňůrou do auta, nějaké takové....před 4 roky takové nebyly, ale hned bych ho použila🙂)))
http://www.autodoplnky-tomes.cz/cz/e-shop/61023...
llluckaaa
27. kvě 2013
Na kratší cesty jsem měla vodu tak akorát, na delší horkou a studenou a míchala jsem jako ostatní.
trpaslinka1041autor
27. kvě 2013
Tak dnes máme za sebou tu kratší cestu za doktory.A byla to hotová alchymie 😃.Zatím jsem našla malou termosku a na krátkou cestu postačila.Na delší cestu větší termosku a vydržíme také.Děkuji mooc za radu a ušetřené korunky za ohřívačku 😉.

Začni psát odpověď...

Odešli