Pampers Pure Protection - jsou to ekologické pleny nebo ne?

ah1234
19. bře 2019

Ahoj, úplne som nepochopila z oficiálneho popisu. Sú Pampers Pure ekologické plienky? Teda rozložiteľné a ak áno, tak neviete niekto, do akej miery? 🙂 A ak ich niekto už skúšal, sú veľmi hrubé ako iné eko plienky, alebo skôr také tenšie, blišžie k Pamperskách obyč ? Ďakujem. 🙂

vanea
19. bře 2019

Přirovnala bych je k premium care, mají ten proužek, na "tloušťku" jsou podobné. Jsou trošku větší (když porovnávám vel 5 premium c. a 5 pure), jsou na dotek jemnější, takové víc hebké. Zkoušeli jsme je, ale už je nekoupím. Hodně v nich smrdí moč, Adovi nesedí kolem nožiček, nechápu jakto, možná je to tím, že je ta plínka trošku větší..V noci protečou, měl vlhký i předek pyžámka. Za mně zklamání, dost jsem na ně sázela, chtěla jsem přejít z premium care protože na "omak" jsou fakt daleko příjemnější, nesmrdí tolik chemicky.

vanea
19. bře 2019

jinak ohledně recyklace jsem to také moc nepochopila,(vyhazuju normálně jako jiné jednorázovky) je na nich psáno, že byly ekologicky vyrobeny z dobrých zdrojů, obsahují bavlnu, vyrobeno za pomocí 100% obnovitelných zdrojů elektřiny..tož tak:D třeba tady bude někdo moudřejší a poradí🙂

danahor
20. dub 2019

Já je zatím nezkoušela, ale vše, co jsem o nich četla, bylo krásné. Dcerka snese málokterou značku (teď je na plínkách Dada v kombinaci s látkovými plínkami), ale ráda bych je vyzkoušela. Třeba jí právě Pure sednou 🙂