Pasení koníků. Srovná se to?

pampeliska1313
29. zář 2021

Ahoj všichni!🙂

Ráda bych se zeptala - syn (necelý tři měsíce) začal relativně hezky pást koníčky (nedělaly se mu ty varhánky, opíral se opravdu o ručky, udržel hlavičku a tak) a ze dne na den se začal šíleně prohýbat, zaklánět hlavu a celkově je to špatně. Moc nevim co za tím je, když to bylo v pohodě. Je možný, že to pasení jako “zapomněl” a srovná se to? Někde jsem četla, že to tak děti mívají. Nebo radši rovnou řešit s pediatričkou? Nechápu, že to začlo takhle ze dne na den.🙂 Díky moc a mějte se hezky!

mamikry
29. zář 2021

@pampeliska1313 Nasemu jsou 4 mesice a krasne past zacal az ted. Taky se to u nej stridalo, chvili pasl dobre, pak mi prepadl na zadicka, zaklonil se. Souviselo to s tim, jak byl unaveny. Myslim, ze trimesicni miminko ma na vypilovani techniky jeste cas. Ale treba je tu nejaka fyzio maminka a poradi.

pampeliska1313
autor
29. zář 2021

@mamikry já si říkám, že by se to ještě mohlo srovnat, když to předtím bylo v pohodě. Vím, že se mu na bříšku moc nelíbí, navíc doktorka už při první kontrole řešila, že má hodně silnej krk a hlavu, že to ještě neviděla, ale nějaký velký prohýbání právě nebylo, začal s tím až teď, zmeteček jeden.🙂 moc díky za odpověď.🙂

lenula02
29. zář 2021

Pokud si nejsi jistá, tak je dobre cvičení na míči. Pohybujes s miminkem různé do stran a ono zapojuje správně všechny svaly. My na něm cvičily kvůli bříšku a moc jí to i bavilo. 🍀

pampeliska1313
autor
29. zář 2021

@lenula02 to je super tip, díky! Tak to asi budeme muset pořídit, když se nehneme.🙂)

kecupka66
30. zář 2021

@pampeliska1313 Zrovna včera jsem četla tento článek https://www.maminkam.cz/vyvoj-ditete-rok-1-mesic-1 Úplně v poslední odrážce je uvedeno, že pokud se nám zdá, že dítě zapomnělo nějakou dovednost, tak se pravděpodobně učí něco nového..😊 Ale myslím, že když zavoláš doktorce a zeptáš se na to pro jistotu, tak budeš sama klidnější.. 😊

zrzinda
30. zář 2021

Ahoj, já moc doporucuju návštěvu dětské fyzio 🙂 Stojí to par korun, ona na děťátko koukne a hned budeš vědět, jak na tom jste. My takhle chodíme s malou co dva měsíce a já jdu domu vždycky klidná.