• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

26. května 2009 
autor
Nikolka dělá bábovičky, i když není na písku :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2009 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
suki :grinning: jo, Áda taky dělá bábovičky i z vody v psí misce :grinning: mno, bohužel to nedrží pohromadě, tak se u toho strašně vzteká :grinning:
4. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, to znám, Nikolka mi dělá bábovečky z jogurtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , z kosteček apod., takže si to dokážu živě představit :grinning:
4. kvě 2009 v 10:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
bábovičkový syndrom :slight_smile:
já mám zas mačkací syndrom

náhodou je to pěkný, když to prcci dělají ze všeho a všude :grinning:
4. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jo, pěkný to je, hlavně s tím jogurtem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
jogurty jsou zdravý, co už
4. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
suki - jogurty taky dobrý :grinning: u nás naštěstí z jogurtů ne, ty okamžitě zbaští :grinning: s jídlem u nás nejsou žádný hrátky ani šprýmy :sunglasses: No ale Pribiňáka jsme na televizi už měli, to zase jo :grinning:
4. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
co už
u nás teda hrátky s jídlem jsou, občas jesm z toho na nervní... :grinning: :sunglasses:
4. kvě 2009 v 11:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak dneska byl píseček super, Nikolka byla hodná, klouzala se na klouzačce a dokonce půjčila všechny svoje bábovečky :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my nikdy na písku nebyli, bo malej se bojí, nevyleze z kočáru a nikdy by dobrovolně nešáhnul do písku :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj siss , to už jsem se jednou bavily, že je hodně takovej bázlivej, ještě se to nezlepšilo?
7. kvě 2009 v 18:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
suki: ne, je to pořád stejný..doma lítá, dělá kraviny a všechno možný, ale jak jsme venku, tak je jak zaraženej prd a nic ho nezajímá :pensive:
7. kvě 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a chodíte teda někam, nebo jste víc doma? A chodíte třeba cvičit nebo plavat nebo tak víš někam hodně mezi děti...?
7. kvě 2009 v 18:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
suki: snaha byla, ale je to k ničemu, on je úplně hysterickej, visí na mně..takže to bylo spíš horší než lepší...takže bud sedíme doma, nebo jezdim venku s kočárem a to je asi tak vše :sweat_smile: já byla to samý, furt jen doma, venku mě to nebavilo a furt jsem si jen četla..to bylo celé moje dětství asi do 12let :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak je asi po mamince :slight_smile: a teď jsi v pohodě, ale asi to teda bude těžký :unamused:
Třeba se to časem zlepší, jak půjde do školky a začne mluvit :wink: a chtít komunikovat, zas něco dělat přes jeho odpor nemá smysl :wink:
7. kvě 2009 v 18:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
suki: jako je povahově po mně..ale zas tak strašně bojácná jsem teda nebyla..no nic..třeba taky někdy budu mít zážitek z písku, zatim nehrozí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já myslím, že se to snad zlepší, nic jinýho si představit neumím :wink:
7. kvě 2009 v 18:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, ty jsi bojácná? a to jako odkdy??
tak musíte na písek s autíčkama ..a udělat si dráhu :grinning: :wink:
10. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim vsechny pisandy a pisáky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
10. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody: jsem byla..a dost dlouho :sweat_smile: bo jsem byla hnusná jak noc..a nikdo mě nemiloval..a tak, víš :grinning:
10. kvě 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám pocit, že noci jsou krásný :grinning:
a teďka je to jiný? .. teda myslím s tou bojácností :grinning:
10. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody: jo..ted už by to šlo :grinning: speciélně pro tebe budu v jednom z příštích dílů Nahá jsi krásná, ale ne teda jako hlavní aktérka...jen chudáček odchytnutá v restauraci na zahrádce s 5promilema pod kulichem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to abych se díval :grinning: :wink:
10. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé tak to se teda taky podívám :grinning:

jinak zdrávím písek :grinning:

Nikča dnes chtěla na písek a pak na něm vůbec nebyla :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
siss ..pk dej vědět nějak ..ale nevím jak :grinning:
Nikča chtěla na písek a pak na něm nebyla? To jsou věci toto
:sunglasses:
19. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim pisacky... :wink: :wink: :wink: a písáky... :wink: :wink: :wink:
to uz tyden nikdo nebyl na pisku??? no toto... :unamused: :unamused: :unamused:
25. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my chodíme denně :grinning:
bez písku ani rána :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 12:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj pisačky, my chodíme taky denně...i když dneska máme zrovna něco zajímavějšího - bazének :grinning: ovšem nutno říct, že i tady máme bábovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj jabberko :dizzy_face:
jak je? :slight_smile:
Já jdu uklízet ve velkým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 16:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek