Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

suki
18. dub 2009

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉

suki
autor
4. kvě 2009

Nikolka dělá bábovičky, i když není na písku 😅 😀

jabber
4. kvě 2009

suki 😀 jo, Áda taky dělá bábovičky i z vody v psí misce 😀 mno, bohužel to nedrží pohromadě, tak se u toho strašně vzteká 😀

suki
autor
4. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 jo, to znám, Nikolka mi dělá bábovečky z jogurtu 😝 , z kosteček apod., takže si to dokážu živě představit 😀

nobody
4. kvě 2009

bábovičkový syndrom 🙂
já mám zas mačkací syndrom

náhodou je to pěkný, když to prcci dělají ze všeho a všude 😀

suki
autor
4. kvě 2009

to jo, pěkný to je, hlavně s tím jogurtem 😝 😀

nobody
4. kvě 2009

jogurty jsou zdravý, co už

jabber
4. kvě 2009

suki - jogurty taky dobrý 😀 u nás naštěstí z jogurtů ne, ty okamžitě zbaští 😀 s jídlem u nás nejsou žádný hrátky ani šprýmy 😎 No ale Pribiňáka jsme na televizi už měli, to zase jo 😀

suki
autor
4. kvě 2009

co už
u nás teda hrátky s jídlem jsou, občas jesm z toho na nervní... 😀 😎

suki
autor
7. kvě 2009

tak dneska byl píseček super, Nikolka byla hodná, klouzala se na klouzačce a dokonce půjčila všechny svoje bábovečky 😵

sisstin
7. kvě 2009

tak my nikdy na písku nebyli, bo malej se bojí, nevyleze z kočáru a nikdy by dobrovolně nešáhnul do písku 😅

suki
autor
7. kvě 2009

Ahoj siss , to už jsem se jednou bavily, že je hodně takovej bázlivej, ještě se to nezlepšilo?

sisstin
7. kvě 2009

suki: ne, je to pořád stejný..doma lítá, dělá kraviny a všechno možný, ale jak jsme venku, tak je jak zaraženej prd a nic ho nezajímá 😔

suki
autor
7. kvě 2009

a chodíte teda někam, nebo jste víc doma? A chodíte třeba cvičit nebo plavat nebo tak víš někam hodně mezi děti...?

sisstin
7. kvě 2009

suki: snaha byla, ale je to k ničemu, on je úplně hysterickej, visí na mně..takže to bylo spíš horší než lepší...takže bud sedíme doma, nebo jezdim venku s kočárem a to je asi tak vše 😅 já byla to samý, furt jen doma, venku mě to nebavilo a furt jsem si jen četla..to bylo celé moje dětství asi do 12let 😅

suki
autor
7. kvě 2009

no tak je asi po mamince 🙂 a teď jsi v pohodě, ale asi to teda bude těžký 😒
Třeba se to časem zlepší, jak půjde do školky a začne mluvit 😉 a chtít komunikovat, zas něco dělat přes jeho odpor nemá smysl 😉

sisstin
7. kvě 2009

suki: jako je povahově po mně..ale zas tak strašně bojácná jsem teda nebyla..no nic..třeba taky někdy budu mít zážitek z písku, zatim nehrozí 😅 😅 😅 😅

suki
autor
7. kvě 2009

já myslím, že se to snad zlepší, nic jinýho si představit neumím 😉

nobody
10. kvě 2009

siss, ty jsi bojácná? a to jako odkdy??
tak musíte na písek s autíčkama ..a udělat si dráhu 😀 😉

mudr.
10. kvě 2009

zdravim vsechny pisandy a pisáky... 😵 😵 😵 😵 😵

nobody
10. kvě 2009

😵 😀

sisstin
10. kvě 2009

nobody: jsem byla..a dost dlouho 😅 bo jsem byla hnusná jak noc..a nikdo mě nemiloval..a tak, víš 😀

nobody
10. kvě 2009

no já mám pocit, že noci jsou krásný 😀
a teďka je to jiný? .. teda myslím s tou bojácností 😀

sisstin
10. kvě 2009

nobody: jo..ted už by to šlo 😀 speciélně pro tebe budu v jednom z příštích dílů Nahá jsi krásná, ale ne teda jako hlavní aktérka...jen chudáček odchytnutá v restauraci na zahrádce s 5promilema pod kulichem 😅 😅 😅

nobody
10. kvě 2009

jo tak to abych se díval 😀 😉

suki
autor
10. kvě 2009

jééé tak to se teda taky podívám 😀

jinak zdrávím písek 😀

Nikča dnes chtěla na písek a pak na něm vůbec nebyla 😅

nobody
19. kvě 2009

siss ..pk dej vědět nějak ..ale nevím jak 😀
Nikča chtěla na písek a pak na něm nebyla? To jsou věci toto
😎

mudr.
25. kvě 2009

zdravim pisacky... 😉 😉 😉 a písáky... 😉 😉 😉
to uz tyden nikdo nebyl na pisku??? no toto... 😒 😒 😒

suki
autor
26. kvě 2009

my chodíme denně 😀
bez písku ani rána 😀 😎

jabber
26. kvě 2009

Ahoj pisačky, my chodíme taky denně...i když dneska máme zrovna něco zajímavějšího - bazének 😀 ovšem nutno říct, že i tady máme bábovky 😝 😀

suki
autor
26. kvě 2009

ahoj jabberko 😵
jak je? 🙂
Já jdu uklízet ve velkým 😝