Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

suki
18. dub 2009

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉

suki
autor
20. dub 2009

Jani, vůbec to neřeš, malej není vůbec pozadu, spíš Nikča moc dopředu, ona mluví jak ve třech letech pomalu, tak nemluví žádný dítě skoro, takže si nelam hlavu. každý dítě bude mluvit a někdy bys mu pak nejradši dala roubík 😀 , takže....to neřeš 😉

simply.vero
20. dub 2009

odvolávám, co jsem odvolal. nobody to opět zachránil! 😀

simply.vero
20. dub 2009

ale já stejně jdu. dobrou!

suki
autor
20. dub 2009

nobody, jako to je bez komentáře 😀 😀 😀 😀 😀

Bože 😀 😀 😀

suki
autor
20. dub 2009

jdu si sundat to tričko a do sprchy hurá, ať ta říkanka k něčemu je 😀 😀 😀

suki
autor
20. dub 2009

Dobrou...

Bože 😀 😀 😀

nobody
20. dub 2009

já myslel dopředu 😀
¨a já jdu taky --- 😀 😀 😀

mudr.
20. dub 2009

dobrou simply, suki, NOBE ! 😲 😀

mudr.
20. dub 2009

jo a jeste jsem chtela neco rict, bo neusnu. nejlepsi taky bylo, kdyz jsme si udelali z pisku velkou kupu, pak ji pekne uplacali a z kazdy strany jsme zacali delat tunel...a pak jsme se tesili, jak se uprostred sejdou nase ruce... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to bylo báááájo 😀 😀 😀 😀 😀

tak dobroooou 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅 😅

simply.vero
20. dub 2009

tak mi to nedalo a ještě jsem nahlídla, než to zaklapnu, a co to tu vidím? 😠 mudr, jaktože má nobody protekci a je velkejma písmenkama? 😠 to není spravedlivý, to je jako bys nám ostatním sebrala bábovičku! 😠

simply.vero
20. dub 2009

jééé, mudr, takovejch pěknejch vzpomínek! to jsme dělali taky - no já snad dneska neusnu! 😀

nobody
20. dub 2009

když je něco velkýma písmenama, tak je to zakázaný 😀

mudr.
20. dub 2009

no velkejma to je proto, ze je to jako zdurazneny, ale ne proto, ze by byl neco extra, ale proto, aby sel uz opravdu spat, pac se to tady pak dostava buh vi kam... 😉 😅

mudr.
20. dub 2009

no a on tady porad hrabe ! 😠 😅

mudr.
20. dub 2009

jdi si uz hrabat na svuj pisek, nebo na tebe prijde neco necekanyho a bude prusvih 😕 😉

nobody
20. dub 2009

já budu spát tak ve 2 ráno, ale je fakt, že to tu vypnu všechno
tak někdy na písku se potkáme 😀
čus

mudr.
20. dub 2009

bus

simply.vero
20. dub 2009

no už jsem se lekla! 😀 já myslela, že jako nám přeješ dobrou noc, ale pro nobodyho ještě lepší 😀 no tak teď, když v tom mám jasno, tak můžu jít konečně v klidu spát. dobrou!

nobody
20. dub 2009

milosrdná lež 🙂

mudr.
20. dub 2009

simply- muzes spinkat do ruzova 😵
a zitra zase tady, ju ? 😉
tak dobrou a nobe- neprovokuj ! 😠 😎

mudr.
21. dub 2009

je nekdo na pisku? je tak krasne... 😉 😀

suki
autor
21. dub 2009

my jsme byly 😀

nobody
21. dub 2009

já čural

suki
autor
21. dub 2009

jo?? 😀 😝 Teda už zase??

nobody
21. dub 2009

tak občas potřebuju ze sebe dostat pár věcí
a pocením to nepude 😀

suki
autor
21. dub 2009

no...co už, hlavně, když to není na píseček 😀

nebo snad jo?

nobody
21. dub 2009

rád bych 😝
ne, radši bych dělal příjemnější věci 😝

suki
autor
21. dub 2009

já dělám pořád nějaký příjemný věci.....třeba bábovky 😉 😀

nobody
21. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀

mudr.
21. dub 2009

bože ! už zas !!! 🙄 🙄 🙄 🙄 😝 😀