• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád chce jíst. Máte tip co s tím?

3. srpna 2014 
Prchalka no malej jí takhle

snídaně:půl krajíčku tmavého chleba s máslem(flora)tvrdý sýr,rajče
polední svačinka:jablko,nebo jiné ovoce
oběd:maso,těstoviny,nebo co prostě je-když jí s náma tak jídlo nesolím a nejí smažený
svačinka:jogurt
odpoledne:ovoce,nebo křupinky
večeře:150ml nutrilonu-víc nesmí

takže mi nepřijde,že by jedl nějak špatně,ale má fakt velký bříško,vypadá jak hospodský typ :sweat_smile: :grinning: dr nás zatím taky neřeší kor ted,když řešíme jiné jeho problémy.
7. led 2010 ve 20:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata.n: Tak to jíte naprosto zdravě! Jen jsem nakoukla do alba, jakej je, nemůže to mít u vás souvislost s těhu cukrovkou? Víc jsem nečetla.. Moje malá je mladší a těžší, než vy..
7. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda těžší, no v průměru... v porovnání s tím, že my jsme mladší o něco..
7. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prchalka určitě ano malej se narodil ve 37tt a vážil tolik,navíc má i kvůli tomu zdravotní problémy,jen mi už prostě vadí,jak nám to každý říká,že je tlustý.navíc já jsem taky dost při těle a každej to přisuzuje tomu,že špatně jíme.jo u mě je to jiný případ.jím málo a hlavně večer,ale malého opravdu v tomhle hlídám,chci aby byl zdraví a spokojený :wink: já jsem sep roto bála,že jí nějak nevhodně a proto tak příbírá :wink: ale když sme začali s tou dietou,co musí mít,tak na něm bylo znát,že trochu pohubl,ale ted ho má zase obrovský :zipper_mouth:
7. led 2010 ve 20:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže my nemáme zdravotní problémy, my jsme jenom žravý, ale taky jí hlídám a nedávám vše a když, tak jen ochutnat. Máte nějaký vyhlídky, že se to zlepší nebo zatím nevíte, jak to bude dál? Chodí a běhá, děti to pak i vylítají nebo by aspoň tak nepřibíral.
Nechápu, jak tohle může dneska někdo zanedbat!! Známé se zase narodila holčička, prý v termínu, ale měla asi 2,60 - nepracovala správně placenta a nikdo to nevěděl :frowning2: Tak přeju, ať jste zdraví co nejvíc!!
7. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata.n jsem nějak nepochopila proč máte tu dietu?jinak j ási myslím že jedna věc je genetická a druhá to, že je to fakt ještě malý dítě až se vytáhne a bude pořádně běhat tak to bude lepší.každý dítě je jiný a pokud eliminujete ty zdravotní komplikace tak se netrap tím že je trochu oplácanější.malej se narodil a měl 2650g a tak pomalu přibíral, nechtěl vůbec jíst, pořád spal, nešlo ho vzbudit....on asi žádnej extrém není dobrej ale sama uvidíš jak se to bude vyvíjet :wink:
7. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná to vážně nějak souvisí s porodní váhou - Kuba měl 4550 :wink:
7. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nikdo zatím neví co a jak,má jednu ledvniku menší-ale pracuje parádně,takže už na tohle žádné omezení nemáme,ale začal nám v září ublinkávat po jídle,nikdo neví proč a z čeho.naped nás strašili nádorem,ale ten se naštěstí vyloučil,tak nás tedbudou čekat další vyšetření.má prášky na zředění kyselosti žal.štáv a právě i tu dietu-všeho jídla má pol.porce.ale nic z toho zatím nepomáhá.ani nevíme,jeslti si to ublinkávání nevyvolává sám :confused: no uvidíme,jestli na něco přijdou.no náš malej je opravdu velký pohodář,který pohyb udělat nemusí,tak ho prostě neudělá :sweat_smile: dalo nám velkou práci ho naučit chodit venku-rpostě se chtěl vozit v kočárku a nebo chtěl nosit,ale to už sme odbourali,ale že by běhal??to opravdu nee :sweat_smile: on už je takový od malička-hodně klidný dítě.jinak geneticky...já jsem tlustá nebývala,vyžrala jsem se sama za 4 roky na 30kg navíc :zipper_mouth: takže po rodičích to asi nemá :confused: jinak o té zanedbané péči ani nemluvím,o tom dr,co to zanedbal jen vím,že ždíme z pacientek peníze,ale péče žádná,jiné maminky dopadli i hůř :pensive:
7. led 2010 ve 22:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Kubík taky jí dost,ale na to sní ,vypadá jak z Dachau :unamused:
12,6 kg.
a to ve 3 měsícich měl skoro 7 kg :sweat_smile:
porodní váha 3670g (na termín)
7. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měly 3,6 tak normálně, ale bylo mi jasný, ještě než se narodila, že malý a drobný dítě mít NIKDY nebudu, že to bude prostě kus :grinning: Myslím, že porodní váha na to moc vliv nemá, jak to dítě bude přibírat, znám děti, které měly přes 4kg a teď jsou to hubeňouři!
beata.n: Nemáte to teda vůbec lehký :frowning2:
8. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to u nás je to samé. Před malým se nesmí žvejknout hubou, jínak okamžitě chce taky. Ani žvýkačku nemužu. NA návštěvě všechno sní a v krámu vidí ňaminky a je konec. Vždycky jsem mu vrazila kukuřičnou křupku,ale to už mu teď moc nejede. Neni nějak extra tlustej,ale to bříško má trošku větší :slight_smile: Ale dr je v klidu,prý je vnormě a tak mu říkám Otesánku.....sežral mámu...sežral tátu..... :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když vám povím, že před malým chodím jíst za roh, aby mi to netrhal z ruky, tak tomu asi taky neuvěříte, mám pocit, jako by byl v pubertě a sežrat mámu jako jsem já, si myslím, není takový problém :grinning: :grinning: . To udělá mňam mňam a jaká jsem byla :grinning: :grinning: :grinning: Honzík se narodil a měl váhu 2960 g, takže byl prťavec :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anta taky se schováváme :slight_smile: :slight_smile: Takže ti to věřím :grinning: nebo jíme na střídačku, vždy ho jeden zabaví vedle v pokoji :grinning: náš malej měl 3800g a teď má 11,5 kg a já taky nejsem kus ženský, tak normál 53 kg ,ale i tak by si dal :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anta s tím jezením za rohem to vypadá tak i u nás :grinning: on když nás vidí,že jíme aj í taky,tak to svoje si do pusy nacpe nehoráznou rychlostí a už se dožaduje toho našeho.já kolikrát dělám že ho neslyším :frowning2:
8. led 2010 v 11:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem myslím psala, že jím potají nebo vůbec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo obrácená u okna! Je to teda strašný chování k vlastnímu dítěti, je mi přitom tak nějak divně, jako bych jí nechtěla dát najíst :confounded: :confounded: :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a spletla jsem se, ta holčička s tou špatnou placentou se narodila v termínu a měla 1,60 kg- to už je trochu k zamyšlení, že?? :frowning2:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nás je to podobné s tím jídlem: snídaně 150ml mléka někdy míň a k tomu půl krajíce s párkem nebo sýrem, buchta nebo smaženice apod... dopoledne má banán nebo nějaké ovoce, teď přes vánoce si zvykla na sladkosti tak jak chce mňam a není to k vydržení tak jí sypnu tak 5lentilek a vystačí si s tím celý den, před spaním má polévku po spaní kol 2hod. má oběd pak svačinu cca jogurt nebo ovoce a kolem páté šesté má večeři půl krajíce nebo rohlík taky něco podobného jak na snídani a těsně před spaním má mlíko tak 270ml a je spokojená :grinning: občas mezitím jak někdo něco zobe tak zobe s ním ale raději to neděláme páč potom neví kdy se má zastavit a já mám chaoz v tom kdy jí dát večeři aby jí nebolelo bříško. Ráno jak vstane tak má krásné ploché bříško a odpoledne už má takový balon před sebou je to vážně srandovní už teď nosíme kalhoty vel.92 a má je tak tak.
Hold je ve znamení raka a ten to má částečně i v horoskopu a já jsem úplně stejná jako ona a proto se děsím aby nevypadala v budoucnu jako já, doufám, že po mě zdědila zájmy jako je turistika, běhání, plavání, kolo a že bude v pohybu :slight_smile: Já jsem si hodně s váhou v pubertě vytrpěla a to jsem měla jenom nadváhu tak snad jí naučím dobrému stravování
8. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nás Ela se narodila před termínem a měřila 48cm a váha 3480g takže taky cvalík :grinning:
8. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, už zase jí :grinning: :grinning: :grinning:
Prchalka
9. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mrkněte, dala jsem do alba pár fotek toho našeho pučmelouna :grinning:
9. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta: Nějak jsem nepochopila tvůj poslední příspěvek.. :confused: :confused: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Prchalka, on mě včera přepadl Honzík (synátor), tak jsem to nedopsala :grinning: :grinning: :grinning: Jen jsem ti chtěla napsat, že taky mi to občas přijde jako když jsem lakomá, že se před malým schovávám s papáním :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prchalka tak my takové faldíky sice nemáme, ale zato máme 2x větší bříško jsme jako děda s pivním pupkem :grinning: . Počkejte na jaro a léto jak nám dají zabrat a vše vyběhají :grinning:
10. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prchalka - vaše malá je jako náš šmudlík, taky má nožicky jako podstavečky, ale až budou lítat venku, tak se z toho vyběhají, jsou přece ještě malinký ( teda já v to pevně doufám, že to vyběhá )
10. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem tam hodila malýho fotečku :wink:
10. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak náš jídelníček přes den....
Ráno, večer 250ml Sunaru.......v průběhu noci ještě tak 300ml
snídaně.....půl krajíce chleba a jogurt
dopoledne.....jablko
oběd....polévka-hustá zeleninová a normální druhé (od každého misku)
svačina.....mandarinka, rohlík se sýrem nebo šunkou
večeře....znovu miska polévky
no a do postýlky to mlíko

v 18m vážil 12,5kg a teď ve 2letech bude mít něco přes 14kg......je ale dost hubený (93cm)
10. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitinka tak náš malej vypadá skoror jako ten váš,akorát máme oproti vám o dost větší ten pupík :grinning:
10. led 2010 v 15:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou ale krásný puclíci :grinning: Pak se vytáhnou a vyběhají to :wink:
10. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to krásný, když jsou to baculky, já bych ty Domčovi faldíky sežrala ale pevně doufám, že se z toho vyhrabe až bude větší.
Beat to Domi má někdy taky pořádnej pupík jako pořádnej pivař :sweat_smile: :wink:
10. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám vám jí vyfotit z boku?? :grinning: :grinning: :grinning: Taky má pěknej lavórek..
11. led 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek