Pořád plačící mimčo, stres v těhotenství.

strasidelko
3. led 2020

Ahojky holky.
Už jsem úplně na dne.
Naše dvouměsíční malá pořad brečí.

Bříško nic ji netrápí.
Chvíli si vydrží sama broukat tak cca půl hodiny a pak brečí a je k neuteseni. Takhle jentonporad. Když nespí rak brečí.

V nocj ji musím dvě hodiny nosit aby vůbec usnula tak na dvě hodiny. Šílený jsem vycerpana. Přes den ji musím pořad mít v nositku jinak řve když nespí.

Denně spime tak 4 hodiny.

Mám strach objeví psychiku. V těhotenství jsem melanopravdu ale opravdu velké stresy a strachy. Hodně moc události v rodině vážných.

Skoro cele tehu byl stres. Bojím se zda ji to nějak neovlivnilo psychicky a jaký bude její vývoj. Mám strach ze bude taková pořad. Už jsem na dne.

veruuu_kubesovic
3. led 2020

KISS syndrom?

zuzan88
3. led 2020

Můj 15ti měsíční syn byl taky uřvanec, taky jsem imrvere nosila, únavou padala na hubu, zlepšilo se to, když se začal plazit. Teď mám měsíční holčičku a ta jak zjistí, že leží někde sama, tak spustí a nepřestane, dokud ji někde nevezme.

helcakab
3. led 2020

@strasidelko ahoj, vítej v klubu, mela jsem tu podobnou diskuzi, ted navím zjistena e-coli ve strevech...malá řve po kazdém krmení, poté dve hodiny vzhůru, zabere jedine nosením na rukách nebo v kocáru, do toho máme starsího syna...taky nevím co s ní...ublinkává, údajne reflux podle mudr...

luthiii
3. led 2020

Měli jsme to s malou stejně. Buď spala (a to moc nespala),nebo řvala. Pokud vydrž půlhodiny vzhůru a nebrečet, je to ještě dobrý. Nic s tím neuděláš, vydrž, bude líp 🙂 U nás se to výrazněji zlepšilo tak po půl roce...

strasidelko
autor
3. led 2020

@helcakab dr mě má za hypochondra. A já sama nevím co. Nikam mě poslat nechce. Mám strach zda jsem ji nějak neovlivnila tím stresem v tehu.

helcakab
3. led 2020

@strasidelko no rika se, ze malé miminko nepláče jen tak, známé dcera prorvala dny i noci a nakonec ji byla zjistena alergie na bílkovinu kravského mléka ale az tak v půl roce poté co neustále otravovala doktory, at ji nekam poslou. Malá teda zatím v noci spí aspon ze to. Tlačila bych na doktorku aby te poslala treba na neurologii na vysetrení nebo nevím kam je to tezké. Taky jsem zvedavá jak dopadneme ☹

veruuu_kubesovic
3. led 2020

@strasidelko ale houby, zkus se mrknout po nějakém fyzioterapeutovi v okolí -aby ti prcka zkouknul, jestli to vážně nemůže mít, ono totiž z toho Kiss syndromu jsem ty děti mnohem plačtivější, mě druhorozený syn proplakal=prořval první půl rok svého života...

strasidelko
autor
3. led 2020

@veruuu_kubesovic děkuji. Objednam nás na fyzioterapii. Moje stresy byly opravdu velké a tak mám strach zda ji to nějak neovlivnilo mozeček. Bojím se.

luthiii
3. led 2020

No, nevím, já nejsem moc stresař, těhotenstv jsem měla v pohodě. Malá po všech vyšetřeních v pořádku, jen byla ve všem hodně napřed, tak jí nebavilo jen ležet, bohužel už od narození. Nakonec nám fakt nezbylo než vydržet. Ale třeba to u vás bude jinak, no 🙂

drakenn
3. led 2020

Já u prvního mela v tehu šílené stresy a malý byl uřvaný. Dle mě to má souvislost.
Problémy už máš všechny vyřešeny, jsi psychicky v pohodě? Žiješ v harmonickem svazku? Dítě cokoliv negativního u své matky pozná a reaguje na to.
Zkus se dát psychicky do kupy, dítě nos v šátku a spí s ním. Tímhle se toho hodně dá napravit..

alice.r
3. led 2020

Prosím nic si nevyčítej. Stres v tehu nema vliv na to, jestli je pak mimi plactive nebo klidné. Dej na intuici a vezmi ji k tomu fyzioterapeutovi. Moc držím palce, ať se to uklidní a začnete si oba užívat jeden druhého.

lolam10
4. led 2020

@strasidelko kamaradka ma taky urvance a byla cele tehu uplne v klidu.nic si nevycitejte,tim to neni...

strasidelko
autor
4. led 2020

@lolam10 děkuji vám holky moc. Já bych tak si to s ni chtela užívat. Zatím je to spis opak. Doufám ze se to brzy zlomí. Děkuji všem moc

lolam10
6. led 2020

@strasidelko taky nezapominejte ze hodne dela tlak okoli,reci typu:tehotenstvi nebo prvni rok zivota miminka jsou nejkrasnejsi obdobi zivota jsou jen fraze.neco jako kdybyste chtela verit ze pribehy z cervene knihovny jsou pravda.ano muze to tak byt ale rozhodne nemusi a pak z otoh na nas akorat vznika tlak pokud to nebezi podle filmu...zkuste najit neco co vas bavi u ceho si odpocinete-bezte si zabehat,na chvilku ven s kamoskou nebo do kina s manzelem apod...jinak ja mam skvelou zkusenost s terapii.materska je velmi narocne obdobi psychicky tak neni spatne si o otm s nekym povidat.hodne stesti😉a kdyztak napiste zpravu 😉