• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pořád spí. Je to normální?

18. prosince 2007 
Ahojky, chci se zeptat, malý pořád spinká např.: Ráno se budí kolem 7.30 a usne v 9.00 , vzbudí se v 11.30 a usne hned jak se nají, pak zas v 15.30a hned po jídle usíná. Pak ho budím v 18.30 na koupání, nají se a usne až v 23.00. Pak se budí na jídlo ve 3.00 a pak až v těch 7.30. Mám strach, že se mu málo věnuji. Hrací deka ho moc nebaví ,raději kouká kolem sebe a poslouchá mě. Jak to máte vy?
18. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Chtěla jsem ještě napsat,že je nesmysl ho budit když klidně spinká,Ne?
18. pro 2007 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdenko, já myslím, že spinká akorát - dítě takhle malinký vydrží stěží dvě hodinky vzhůru. Možná bych mu po té 15:30 nechala jen kratší spánek a pak ho nějak zabavit, aby po koupání usnul hnedka - nebo dřív. Jinak v noci ti spinká krásně, to závidím :slight_smile:
18. pro 2007 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenka: moje mimčo spí podobně..je to normální až do 3 měsíců :wink:
18. pro 2007 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenka bud ráda že ti spinká co by jiné mámči za to daly...je to uplně v pohodě..je to malé mimi, takže spinkání je jeho hlavní činnost..teda plus jídlo a azadělávání plen..takže je to určo v pohodě.. :slight_smile: určitě ho nebud
18. pro 2007 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Stěží dvě hodinky vzhůru? :unamused: Děvčata, važte si toho, že vám robátka takhle spinkají, a nechte je spinkat, naše cácorka přes den usne tak max. na dvě hodinky v kočárku, jinak je pořád veselo. Aspoň že v noci spí.
18. pro 2007 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
necte je spat a budte rady :grinning:
18. pro 2007 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni,veru,bud rada,moj chrust mi spaval tak 2 hodky za cely den ked mal 1-2 mesiace a v noci dalsia pohroma,tak si to uzi,lebo babetka si to raz dva rozmyslia a o tyzden uz moze byt vsetko inak :slight_smile:
18. pro 2007 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
užívej, půlroční dítě mi spí půl hodiny denně a malé taky tak spinkalo.
18. pro 2007 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
bud rada, ze spinka a je to zlaticko. kamoska nam rikala, ze jeji dvoumesicni holcicka uz vydrzi i hodinu vzhuru! a jak se tesi, az se vzbudi! :grinning: ani si nedovedu predstavit, jake to je mit spaci dite...
18. pro 2007 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Menila bych hned...
18. pro 2007 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni, já myslela, že o takových dětech se jen píše v knihách pro matky :wink:
18. pro 2007 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Užívej si to :slight_smile:
Měnila bych hned, to prcek takhle spací nebyl... :unamused: Ale něco naspal :wink: Teď už je to horší, spí ještě 2x a to max. hodinu a nebo jen jednou a to mu někdy taky stačí hodina :unamused:
A večer bych ho asi budila dřív, aby ti po koupání nebo později (ne až ve 23 h.) usnul :slight_smile:
18. pro 2007 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
uzivej si to spinkani dokud to jde ver ze s to zmeni a budes vzpominat na zlaty casy :slight_smile: urcite mu nic neni proste spinka kolik se mu zachce. hlavne opet plati kazdy mimco je jiny takze se nesrovnavej s jinymi podobne starymi miminky
18. pro 2007 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky takže už je vzhůru,pusa se mu otvírá, očička zavírají a já mu chudákovi nedám pokoj.jsem zvědavá v kolik večer usne.kdzž tak večer písnu v kolik usnul.
18. pro 2007 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdenko, tak já teda s tebou měním okamžitě! :grinning: ... si stěžuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2007 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak nic malý usnul a nejde ho vzbudit.Zkusím to v17.30.Já vím že můžu být ráda ,že spí ale zasby čumákoval do půlnoci.
18. pro 2007 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ty zdeni jeste jeden dotaz takhle ti spinka od prichodu z porodnice nebo zmenil jen rezim :slight_smile:?
18. pro 2007 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vporodnici spinkal ještě víc ale to měl žloutenku.jinak takhle spí pořád
18. pro 2007 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ty zdeni fakt bud rada myslim ze to trochu muze byt tou zloutenkou co mel deti byvaj spavejsi. i kdyz ji ted uz nema (urcite vas hlidala mudr.) tak se mu to asi zalibilo a jede v puvodnim rezimu dal. fakt bych si nedelala starosti. a jestli si chces byt jista neni nic snadnejsiho nez brnknout mudr. ja taky nekdy volam kvuli kazde "blbine"
18. pro 2007 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
prosím tě vždyt to je jěště mi inko to spinušká pořád..bud ráda
18. pro 2007 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek