Prací prášek na miminkovské oblečky

veronika8808
10. čer 2019

Ahoj.Za nedlouho mě čeká příprava a prani miminkovskych oblecku. Používali jste přímo prášek na praní a avivaz pro děti nebo jste prali v pripravcich na které jste zvyklé?

jannym
10. čer 2019

U prvni jsem mela specialni prasek bez avivaze, u druheho jsem to neresila prala jsem v normalnim ale bez avivaze

lucikf
10. čer 2019

Já vlastně ještě stále peru v prášku pro miminka a bez aviváže. Toho prášku se dává tak málo, že mám ještě zásobu. 🙂

vzkazyzuniverza
10. čer 2019

Ja jsem prala Lovelou tekutym prostredkem + tataz avivaz, do roka. Ted mam na vse Jelena i jejich avivaz a u toho uz zustanu i u dalsiho miminka. Lovela nic nevypere a Jelen je ekologictejsi, takze za me lepsi. Ale kazda mamca bude mit na vse uplne jiny nazor, takze si jen zvol, co ti prijde nejlepsi.

gretka79
10. čer 2019

Já prala v Lovele a od roku jsem zkusila prášek Batole. Zdá se mi, že pere o dost lépe. Aviváž jsem vůbec nepoužívala, setkala jsem se s alergickou reakcí na aviváž i u dospěláka.
Jinak se doporučuje pro miminka dvojité máchání.

miba10
10. čer 2019

Peru do teď v Persilu sensitiv. Aviváž řeším a používám buď silan sensitiv nebo coccolino

luciiiiiiik
10. čer 2019

Ahoj, začínali jsme na Lovele (bez aviváže), je super, ale pak jsem objevila Frosch - nedám na něj dopustit, mám doma pro mimi, barevné, bílé. Krásně voní a vypere všechno.

dominika1986
11. čer 2019

Používala jsem jenom speciální prostředky pro miminka z přírodních látek - nejprve planet pure baby bio (už se nedá bohužel sehnat) bez aviváže, pak jsem přešla na Attitude, nabízí i šetrnou "aviváž" bez škodlivých látek pro malé děti

v_ero_ni_ka
14. čer 2019

Persil Sensitive+Coccolino krasne to dohromady vonia. Aj pradlo je prijemne svieze na dotyk. Zacinala som v Lovele ani nic moc.

nikolavod
14. čer 2019

Ja peru v Persil gel sensitive, ted jsem koupila i prasek Persil sensitive a avivaz mam Coccolino bilou a potom Lovelu, ta mi moc nevonela, jak jsem cuchla do lahve, ale na obleceni voni jinak a fakt krasne😊 😍 jinak i nam uz peru jen v tom Sensitive😆 jen pro nas mam klasicke avivaze😄

martinau5
14. čer 2019

Používala jsem Lovelu, ale ta moc nevoní a zda se mi, že moc nevypere. Teď používám Jelínka od Jelena a jsem moc spolojená a krásně voní.

korneliusa
17. čer 2019

Peru vše v netoxických prostředcích. V klasice typu Persil, Lovela a podobný šmakulády, bych neprala ani psovi deku.

soleilll
17. čer 2019

@veronika8808 První rok jsem používala na dětské Persil Sensitive, z těch speciálních pro děti mi nejvíc voní. Mám ráda gely, protože prášky se mi občas úplně nerozpustily. Ten Persil používám vlastně doteď na bílé a ložní prádlo. Aviváž spíš méně, na miminkovské vůbec. Nežehlím.

maminkajanca
17. čer 2019

Já peru v Přesile senzitive a avivaz používám silná senzitive.
Pro mně nejlepší kombinace. Vyzkoušela jsem i batole a lovelu ale nic moc.
Lovela nic moc nevypere a batole moc nevoní