Praha, kam přesně darujete oblečení a hračky po malých dětech?

kukokuko
1. únor 2019

Prosím o radu a inspiraci (adresy a osvědčená místa, ať můžu jít na jistotu) kam smysluplně darovat hračky a oblečení po malých dětech. Budeme se stěhovat, tak se toho potřebuju zbavit, no znáte to...Uvítám vaše konkrétní tipy např. na dobročinné bazárky atd. atd. Ideálně centrum nebo Žižkov. Dost věcí jsem dala už do kontejnerů Potex, ale tam zase nepatří jiné než látkové hračky a navíc si nejsem jistá, jestli tímto způsobem někomu vůbec pomůžu...Co se osvědčilo vám? Prodávat nechci, na to nemám ani nervy, ani čas a budu mít lepší pocit, když aspoň trochu tímto způsobem někomu pomůžu...Předem díky

mikiva
1. únor 2019

Vozim do Kralup nad Vltavou, do charity. Nebo do Sue Ryder v Dejvicich - nevim, jak jsou na tom ostatni pobocky.

berenika39
1. únor 2019

Hodně jsem toho dala do http://www.ftn.cz/detske-centrum-pri-tn-42/. Zavoláš, domluvíš se, můžeš zajít za dětmi, za mě dobrá volba. Teď už máme moc velké věci pro ně, tak taky tápu.

kukokuko
autor
7. bře 2019

Ještě další tipy?

livianapuntik
24. led 2021

@kukokuko my vozime oblečení a hračky do Kojeneckého Ústavu při Krčské nemocnici,jsou tam děti až do 6 let👍je to kojeňák + azyl pro maminky v nouzi