Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Výkup oblečení, máte zkušenosti, tipy?

bassetlady
23. dub 2012

ahoj holky,
máte některá zkušenosti s výkupem oblečení - jde mi zatím spíše o dospělácké. Miminkovský budeme teprve kupovat 🙂 a potřebuji udělat místo v šatně a zkusila jsem prodávat tady, ale upřímně abych 3x přeměřovala nenošený značkový tričko za 40 kč, na to po celém dni nemám úplně čas a navíc mám všechno už uklizené. takže znovu a znovu hledat a vytahovat je trošku náročné. Tím se nijak nechci dotknout zdejšího bazaru.
Našla jsem tip na www.vykupobleceni.cz ať jsem hledala usilovně nějaký recenze nikde nic.
Nemáte některá zkušenost nebo nějaký jiný tip?
díky moc

blackeas
11. lis 2013

Mám zkušenost s http://www.vykupobleceni.cz/ - vykupují i dospělácké oblečení.

Funguje to tak, že jim člověk na své náklady pošle oblečení, oni jednotlivé kusy ocení a seznam oblečení s částkami pošlou mailem. Pak se můžete rozhodnout prodat jim vše nebo jim prodat jen něco a zbytek si opět na své náklady nechat poslat zpět. Já jsem za spoustu kousků nedostala nic (bylo to už starší a nemódní kousky), za některé celkem pěkné světříky nebo halenky třeba 20Kč a za starší šaty asi 100Kč. Po odečtení poštovného jsem za cca 3kg balík vydělala celkem asi 200Kč 🙂 Pokud byste ale prodávali třeba značkové oblečení, určitě si vyděláte víc.

Takže výkup funguje, je to v podstatě bez práce (můžete jim poslat nebo zavézt haldu oblečení naráz, bez náročného focení a prodávání po kouscích třeba na aukru), ale nečekejte za své oblečení žádné závratné částky. Spíš to můžete zkusit, pokud byste oblečení jinak vyhodili. Já osobně bych pro příště oblečení už asi raději rozdala kamarádkám nebo nějaké charitě. Takto spoustu mého oblečení asi vyhodili sami, protože za poštovné zpět už jsem platit nechtěla.

alastor
28. bře 2015

Také mám zkušenost s výkupem oblečeni na Bazarmix. Ale negativní. Za pěkné věci nic, doslova nic. Takže jsem jen zaplatila poštovné a nic z toho. Potřebovala jsem se kvůli rekonstrukci rychle zbavit věcí po dětech. Posílala jsem oblečení jen pěkné, nepoškozené, staří do dvou let, hodně bot - kupované nové, zdravotní, nosené jedním dítětem. Zde se prodávají za cca za 150 Kč, i více, pár jsem jich tu už prodala. A v Bazarmixu oznámili, že pro ně nemají žádnou výkupní hodnotu. A co uděláte? Necháte si poslat balík za 120 Kč zpět? Těžko, že....
Takže za mne - je lepší hodit oblečení rovnou do charitativního kontejneru a ušetřit peníze a zklamání.

doktercinta
13. kvě 2015

wow to je velmi dobré informace. Díky Boos http://www.x-shops69.com/

jitkuska
9. lis 2016

Zdravím,
mám velmi dobrou zkušenost s www.hyperodvoz.cz. Prodávala jsem po dětech hadříky a prodala jsem to přes tadytu službu. Stačí si na webu jenom vyplnit objednávku a pak už se vám ozvou, s tím kdy si pro věci přijedou. Mně osobně se věci prodali za cca měsíc. 🙂

luu25
28. lis 2016

Taky ted řeším tenhle problém. Mám 5 pytlů oblečení - jak dospělácké, tak pro mladší dívky a nevím co s tím... :( Uvažovala jsem o nějakém dětském domově nebo červeném kříži apod, že bych to darovala, ale z ČK mi odpověděli záporně. Vůbec netuším, kam s těma hadrama... :( Nejlépe Brno a okolí...

lprdola
7. srp 2017

Tuhle jsem nejako zabloudily do freeportu, nebo jsem to tak alespon rekla manzelovi :D a tam mali velke slevy.

abdikate
12. srp 2017
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

na nakupy jedine bez chlapu 😀 jinak si toho moc nenakoupis!

zuzimuk
18. srp 2017
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

No a pak je horsi to, kdyz muzsky potrebuje neco koupit na sebe :D jednou za mesic musim tuhle oběť dát

klarunkapus
22. srp 2017
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

To je jasny, pac chlapy si bez zensky ani nepr... a gooor s nakupovanim!

Sem začni psát odpověď...

Odešli