abdikate
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.
abdikate
17. srp 2020

@lprdola : Ano vyber je ted velky, každý asi preferuje něco jineho, jak motiv, design, cena tak i velikost. 🙂

abdikate
17. srp 2020

@lprdola : Me se ta znacka taky moc libi, jak rikas, mají krasne motivy a je to cesky design.

abdikate
26. čer 2020

Pliseň na nohou by se nemela podcenovat a sama vim ze bez lecby je to beh na dlouhou trat! ☹

abdikate
19. pro 2019

Doma mame tuhle malvik.cz/Autosedacky/i-Size-nar-76-cm/Avionaut-PIXEL-2019-Beige-Melange, kupovali jsme k ni ještě i zakladnu na isofix.

abdikate
25. lis 2019

Docela dost kolo, lyže, gymnastika, plavání, tenis, horolezecká stěna, a je toho jeste vice sport-kids.cz/krouzky-a-sportovni-kurzy/

abdikate
25. lis 2019

Ted je ale trochu jina doba, ja jsem toho nazoru ze by se trochu volny cas detem organizovat mel, jinak by byly porad doma zalezly u pc nebo telefonu!

abdikate
17. lis 2019

Jo taaak, no dekuji to by bylo super kdyby si tam neco vybral.

abdikate
17. lis 2019

Aha, no jasny neni nad to je dat do kurzu. V tom Liberci, na kolik ten kurz vyjde? At mam trochu predstavu, ale hledam neco v Praze.

abdikate
5. lis 2019

Byla prosim i neco vsestraneho, konkretne Praha. Syn ma 5 let a bavi ho pokazde neco jineho, takze nechci zbytecne ho davat na konkrteni sport aby mi po tydnu rekl ze ho to nebavi.

abdikate
5. lis 2019

Planujete nekdo davat deti do lyzarske skoly? Pro jak stare ditka se to hodi?

abdikate
12. srp 2017

na nakupy jedine bez chlapu 😀 jinak si toho moc nenakoupis!

abdikate
12. srp 2017

Taky to tak mam 🙂 nejak si v posledni dobe neobjednavam z internetu ale jedu si to do freeportu primo vyzkouset,kolikrat tam najdu opravdu paradni kousky.

abdikate
26. čer 2017

Jo o antine jsem tohle taky slysela, ale taky nekdy i opak. Spise aby mel i pritel chut a to jde taky vyresit.

abdikate
26. čer 2017

Život je o zkouseni novych veci, tak proc ne

abdikate
29. črc 2016

Všechno a na všechny zpusoby, i na obed si neco ugrilujeme 🙂

abdikate
29. črc 2016

Sestra ji ma tak z pulky zavrenou a kdyz chce tak si ji otevre, treba pri grilovani

abdikate
29. črc 2016

Miluju grilovani, kdyz muzeme tak grilujeme kazdy den, taky jsem si koupili novy gril v Tachnolovich, tak jeste aby jsme toho nevyuzivali 🙂

abdikate
29. črc 2016

No my mame na uhli, weber a jsme spokojeni, ale vim ze moje sestra na na balkone zase elektricky a taky je spokojena 🙂

abdikate
2. kvě 2016

Po Vigantolu? to se mi nezda

abdikate
16. dub 2016

Hlavne s receptem, bez toho vam to nedaji 🙂

abdikate
16. dub 2016

Hlavne vtamin D 🙂

abdikate
16. dub 2016

Bez receptu ne, my jsem ho meli na recept od naseho doktora

abdikate
16. dub 2016

A muze ho brat aj dospelej?

abdikate
16. dub 2016

Ja jsem se o tom radila s nasim detskym doktorem a rovnou mi jeden na predpis napsal