Prdíky. Poradíte, prosím? A jak dát odkrknout, když mimčo usíná u prsa?

martinatd
24. dub 2021

Ahoojte, chci se jen zeptat, maly 5 týdnů má teď posledních pár dní problém s prdiky, ale problém vždy začne až když kojím, to se vždy začne krouti bývá v křeči a tlačí, kojím jen v leze kvůli kostrci. Trošku mě zaráží že je to jen při kojeni, nevim jestli dělám.treba něco špatně . Plus máte nějaký typ jak odgrgavat když vám mimco usíná u prsa? Maly jinak neusne a když ho dám odgrgnout tak se samozřejmě vzbudí, pak je to začarovaný kruh. Díky za rady 😊

mamikry
24. dub 2021

@martinatd U kojeni se miminkum spousti peristaltika, tak se muze kroutit kvuli tomu. Ja jsem po kojeni dala dudan a chovala. Jinak jsme meli kosik na koleckach a uspavala jsem tam.

martinatd
autor
24. dub 2021

@mamikry tak to může být ono no. Bohužel maly dudlik nechce jelikož já jsem jeho dudlik 🙈😅 pevně doufám v to , že ho to jednou přejde .🙏

herbinaaa
24. dub 2021

probiotika mu dáváš?

katule1990
24. dub 2021

@martinatd Mně tohle dělá syn pořád, i teď v skoro v 6 měsících, jsem z toho už zoufalá, krmení je utrpení. Zkus ho nosit v klubíčku, aby se vyprděl/vykakal, probiotika, cvičení s nožičkama, nahřívání, kapky. Nám teda nepomohlo vůbec nic. Odříhávat nedávám, když mi u prsu usne. Jsem ráda, když se to vůbec podaří, natož ho budit odříháváním a absolvovat to celé znovu 😅.

martinatd
autor
24. dub 2021

@herbinaaa ne , zatim zkoušíme poprvé sirup jestli zabere tak uvidíme 🙏

martinatd
autor
24. dub 2021

@katule1990 ja malého taky večer nedávám no.. jinak dělám.vse píšete víc už toho asi nedokážeme tak snad to u vás brzy přejde, bas to trápí pár dní, půl roku si neumím představit 🙈

luhana
25. dub 2021

@martinatd
Mam doma uplne to same. Syn 4 tydny si ze me taky udelal dudlik, klasicky odmita. Nechavam ho u kojeni usnout a tim padem ho odgrcnout nedavam.

herbinaaa
27. dub 2021

@martinatd zkus probiotika a uvidiš. Je to základ pro správnou střevní mikrofloru.