Přebalovací pult. Kam ho umístit?

eatygrenee
21. únor 2009

Ahoj, máte holky přebalovací pultík??a kde ho máte , v ložnici nebo v obývacím pokoji? nemáme dětský pokoj, tak přemýšlím, kam ho umístit. Manžel se bojí,a by v noci spal pokud bude v ložnici.. 🙂

beruska2x
22. únor 2009

kdyz bude mimi spat s vama tak to vyjde na stejno, myslim ze ho spis kdyztak vzbudi momco nez tvoje prebalovani 😉 dala bych ho vedle postylky, chodit do vedlejsi mistnosti kdyz jsi rozespala je na nic.. i pro mimi, hlavne premyslej abys mela vse po ruce - prakticky, to je asi nejdulezitejsi 😀

beata.n
22. únor 2009

ahojky,já ho mám taky v ložnici,mezi naší postelí a malýho postýlkou,je to praktické,hlavně když v noci musíš přebalovat,máš to všechno po ruce 😉 stejně jestli máte v ložnici i postýlku,tak se manžel může ujistit,že spát nebude 😀

mirri
22. únor 2009

ahoj,zalezi na tom jaky prebalovak mas,a kolik mista mate v byte.my mame prebalovak s vanickou na koleckach.takze prvni tydny byl v loznici,kde mame i postylku a pak jsme ho presunuli do koupelny(je delany tak,ze se vleze nad bidet nebo zachod a nezabira hodne mista),protoze maly kdyz nalozi do pliny,tak to skonci az na zadech a musime skoro u kazdeho prebalovani omyvat.jo a v noci jsem stejne prebalovala jen prvni mesic.ted az rano. 😉 jo a jestli prcek bude spat s vami,tak se manzel stejne nevyspi.. 😀

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eatygrenee
autor
22. únor 2009

dík za radu,a si pultík nechám v ložnici, máme tam psací stůl - nato dám ten pultík, ještě přiděláme více poliček a budu tam mít místa na vše potřebné 🙂

beruska2x
22. únor 2009

ta a na stul nestaci dat jen prebalovaci podlozka?? ta penova je velika a mekka, kdyz tak ji muzes necim podlozit a kdyztak si kup kapsar na postylku, a mas plnky kremy atd pri ruce 😉

eatygrenee
autor
22. únor 2009

ano, tak to myslím, že na ten stůl dám přebalovací podložku

atreides
22. únor 2009

tak my ho máme v koupelně, páč při přebalování chodíme pod vodu

zuzik.3
22. únor 2009

my máme taky v ložnici 😉

gabka32
22. únor 2009

my máme akorát přebalovací podložku s vyvýšenými okraji a je na pračce v koupelně, protože stejně často myjeme dupku pod vodou 🙂

mirri
22. únor 2009

beruska-maly se budi 1x v noci,ale pokud nekadi prebaluju az rano po kojeni. 😉

marselina
22. únor 2009

taky máme v koupelně,máme ho totiž zároven s vaničkou

mkr
22. únor 2009

ahoj, my máme taky pult v ložnici, jinak je leší ho tam mít, abys prcka v noci nepřenášela takhle ho jen rychle dáš na to přebalíš a chrupe dál, záleží na tom jaký manžel má spaní, ten můj se ani neprobudil, když malá brečela nebo já svítila a je dobrý si tam dám nějaký malý světýlko, abys na prcka viděla, ale neprobudila je 🙂

beruska2x
22. únor 2009

jojo jama 20tku zarovku a staci uplne i na velky pokojicek, malej semoc zbytecne neprobere .. mam jinormal v lampicce ale miji krasny detsky svetla na noc 😉

ina.b
22. únor 2009

My ho měli jeden čas v ložnici, kde spala s námi i malá a měla jsem kus od něj lampičku.
Když byla dcera větší, dali jsme ho do koupelny. Teď používáme především tu komodu a je v pokojíčku.
Myslím, že nejúčelnější byl v té koupelně, hned po koupání jsem tam mohla malou otřít, namazat, zabalit...

beruska2x
22. únor 2009

ja malyho po koupani mazu a oblikam na pracce 😀 mam na ni podlozku a je hned vedle vany 😉 veci mam pripraveny pri ruce a kdyz tak vyslu manzu 😀

gabka32
23. únor 2009

já jsem furt přemýšlela kam pultík dám - chtěla jsem na komodu u postýlky, ale místa moc nemáme, takže nakonec v té koupelně, ale jsem ráda, i když ted už z toho malá vyrůstá 😉
stejně když jsem v noci vstávala, tak jsem s ní chodila chvilku po byte nebo kojila či později krmila v obýváku abysch nebudila MM.
asi záleží kvůli čeho se ti prcci budí více - nám se budila kvůi hladu, počůrané plínky tolik nevadily 😉

blka
23. únor 2009

My si budeme nechávat dodělávat nějaký nábytek do kuchyně (aby to vypadalo jako její součást) a chtěla bych, aby tam bylo místo na šuplíkách, kam si pořídím jenom tu přebalovací molitanovou podložku a budu přebalovat tam - přes den. V noci si myslím, že není problém přebalit v postýlce.

eatygrenee
autor
26. únor 2009

TAK NAKONEC HO NECHÁME ASI V LOŽNICI

beruska2x
26. únor 2009

😀 😀 😀 manza ustoupil?

aponchie
26. únor 2009

prebalovak mame navrtany na komode z Ikei a odjakziva do loznice kde je i postylka ja spim manzel v noci vstava od narozeni 😀

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eatygrenee
autor
12. bře 2009

no manželovi se to pořád nějak nezdá v ložnici 😀 ale asi to bude nejlepšííí, v nejhorším to vždycky můžem přendat

leryl
12. bře 2009

Tak já budu asi za exota,my ho máme v obýváku,ale ten máme hned u ložnice 🙂 .Skoro doted jsem chodila kojit do obýváku na gauč.Ted kojím v ložnici a přebaluju 1X za noc,někdy na naší posteli.

lluucc
27. dub 2016

Taky řešíme.. V ložnici moc místa není, ale vecpal by se, a nebo v obýváku u vchodu do ložnice... Tam by bylo víc místa.. Pořád váhám :D

rebe
27. dub 2016

Máme v ložnici a v koupelně a ten v ložnici přes zimu nepoužívám, protože je tam zima. Ideální teplota na spaní je 18-20 stupňů, my i hodně větráme, a to je na přebalování miminka málo. Ale pokud jde o noční přebalování, nejlepší je stejně přebalovat rovnou v posteli 🙂

micaella23
27. dub 2016

Dala bych to k tomu vchodu do loznice, mam to podobne, mam u toho tlumeny svetlo, v noci prebalim nikoho nebudim a pred tim smradem z um se zavrem zas v loznici :D

lluucc
27. dub 2016

Taky se asi spíš víc přikláním k tomu obýváku. Jednak kvůli místu a taky když bude třeba omýt, tak to je blíž do koupelny, nebo po koupání a tak.. Do koupelny ho není možné dát.
Chci koupit komodu a na to přebalovák, tak snad nám bude stačit na věci pro miminko... Jinak super nápad s tím ,,utíkáním před smradem" :D Jenom jak příjde návštěva, tak asi budeme muset přebalovat jinde 🙂

nelam
27. dub 2016

Take ho nebudu mit v loznici,i kdyz bych ho tam asi napasovala. Nechci porad manzela rusit v noci vic nez je nutne.