Při koupání čůrá a kaká. Co mám dělat?

lidut
20. dub 2010

maminky chtěla bych se vás zeptat mám problém a nevím si rady Elišce je dnes 14 dnů každý den večer koupeme jenomže mi koupeme dvakrát denně když jí před koupáním rozbalím tak mi čůrá do tetra pleny a nebo v tom horším případě do vaničky a když ne čůrá tak kaká takže koupu ještě jednou od začátku a nebo mi kaká až když už je komplet oblečená jedno koupání není vkidu zkusila jsem sní chvíli chodit po bytě a poplácávat jí lehce po zadečku a nic

jesterka01
21. dub 2010

no s tou zimou jsem to vyřešila tak, že než jí svléknu a dám do vaničky, tak pustím na plno horkou sprchu aby stříkala do prostoru, tím se ohřeje vzduch v koupelně a je tam příjemně teploučko..nebo pokud máš takový teplomet (bývají hlavně v panelákách) tak ho na chvilku zapnout...myslím že tak by mu zima nebyla..a aby ho to nestudilo na prdelku tak i tu vanu trochu ohřej teplou sprchou...

momin
21. dub 2010

kaczka to je pravda no.. ja sem na to trosku ujeta-porad se bojim at danikovi neni zima.. 😎 😒
Budu s tim muset prestat....

jesterka01
21. dub 2010

kocicinka - to pěnové puzzle je dobrý nápad, myslím že nám to lehátko ještě chvilku vydrží ale pak taky budu muset řešit jak sprchovat bez něj 🙂

jijitka
21. dub 2010

a takhle to vypadá ve všech tématech ☹ Potřebuju rychle najít nějakou radu a místo toho se na několika stránkách pár vybraných štěká, kdo je dokonalejší.

simonceli
21. dub 2010

lenka: ono je i fakt, že co se týče dětí, tak se spousta věcí hrozně mění. Třeba mě když rostly zuby, tak mi mamka dávala tvrdou kurku od chleba na žmoulání, že se potom prý líp a rychlejí prořezávaly zuby a teď se to nedoporučuje a jsou gelová nachlazovací kousátka. Malou jsem od porodnice koupala denně. A navic ve velké vaně. v malé mi strašně křičela a ve velké byla spokojená. Samozřejmě vždycky ji velkou vanu nejdřív umyju, než ji tam koupu.

rimmel
21. dub 2010

jijitka na prvej strane mas otazku zodpovedanu 😉

kaczka
21. dub 2010

Momi,když vytopíš koupelnu tak mu určo zima nebude.Náš malý je dost otužovaný,teřba spí v chladnu a ještě pořádně nebyl nemocný 😉

jesterka01
21. dub 2010

sim - taky jsem ráda že se jí koupání s tatínkem líbí, manžel vidí malou málo, je často dlouho v práci tak aspoň tahle chvilka je jen jejich 🙂

jijitka
21. dub 2010

víš rimmel, mě někdy zajímá i víc názorů na jednu věc, takže bych si prošla i víc stránek. Některé maminy totiž trpí pocitem, že jen jejich rada je ta nej...

kocicinka
21. dub 2010

A při každém koupání dávám do koupelny takový malý přímotop.

kaczka
21. dub 2010

Nám v porodnici koupat denně nedoporučovali,takže ono i záleží zda je teplo a miminko se potí nebo tak

simonceli
21. dub 2010

jijitka: dělej to tak, jak to cítíš ty, že je to dobře. Já to tak dělám a malá je zdravá a spokojená. A to je přece nejvíc.

rimmel
21. dub 2010

jijitka uz na prvej stranke vidno sulad viacerych nazorov.

lenkavano
21. dub 2010

kocicinka jo takhle přesně nám to radili i u nás.co se týče kosmetiky a tak,ale koupání 2krát týdně.no žínka mi neštrná nepříjde pokud není hrubá a drsná na omak.já měla příjemnou jemnoučkou. 😉

simonceli
21. dub 2010

jesterka: u nás je to to samé, víkendy jsou výletové u nás, protože přes týden, většinou přítel dorazí z práce akorát na koupání, nebo na procházce jdeme na firmu, aby jsme ho přes den viděly.

kacamura
21. dub 2010

koukám, že je tady legrce 😀 .... rimmel: neznám tě, ale taky sis do mě jednou pěkně rejpla a nelíbilo se mi to... ale nechala jsem to bejt, jenom simyslim, že se pak nemáš divit když se do tebe najednou začne navážet víc lidí, jestli si do každého takhle rýpneš... jinak koupu každý den, napřed jsem koupala ob den, ale časem se z toho stal denní rituál... vykoupat, namazat olejíčkem, přečíst pohádku, napapat a spát...má to hrozně rád a kůži má bezvadnou... tak nevidim důvod proč ho denně nekoupat... to, že se mi vyčůrá do vaničky většinou ani nepostřehnu takže to neřešim a myslim, že se mi do ní nikdy nevykadil, ale kdyby jo tak už ho asi jenom tak opláchnu pod tekoucí vodou... jinak nepoužívám zatím, žádná mýdla je to zbytečné 😉

jesterka01
21. dub 2010

Tak to náš taťka pracuje daleko, takže je doma jen od pátku do pondělí ☹ ale zase celé dny, tak si s malou užívá a do práce si jezdí odpočinout a vyspat se 😀 😀 😀

lenkavano
21. dub 2010

sim jo máš pravdu dřív byly kůrky dnes jsou kousátka.já bych dala klidně ale i kůrku kdybych neměla při ruce kousátko. 😉

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
21. dub 2010

Lenka: tak to jo, já si pod pojmem žínka vybavím takovou tu drsnou froté. Já jsem vyzkoušela i perlan, i otření takovým flees hadýrkem, ale to omytí pod tekoucí vodou mi přišlo rychlejší a efektivnější. My se taky oba s manželem po tom myjeme pod tekoucí(máme bidet) 😀

kaczka
21. dub 2010

Malého jse denně nekoupala a mičím asi přoádně nemazala a kůži máš též krsnou,takže si vyber 🙂 Asi ybhc řekla,všeho z mírou 🙂

simonceli
21. dub 2010

Lenka: já bych jí taky klidně dala kurku až jí polezou zuby, ale proti tomu je zas přítel, že se tím může zadusit. Takže u nás se budou taky praktikovat kousátka.

rimmel
21. dub 2010

ja som tiez nicim nemazala, ziadnu kozmetiku nepouzivala a nekupala denne a ma krasnu pokozku..

kocicinka
21. dub 2010

Kousání: dávám črvrtku jablka nebo napařenou mrkvičku, kousátka moc úspěch neměly.

jesterka01
21. dub 2010

kaczka - no nám paní doktorka poradila mazat olivovým olejem, já mám atopický ekzém, tak u malé hrozí taky, takže s kosmetikou musíme opatrně, raději zatím nepoužíváme žádnou a malá zatím nemá jediný pupínek 🙂

simonceli
21. dub 2010

Já používám olejíček od hippu a jinak na mytí od linoly. A kůži má taky skvělou. Až jí ji závidím 😀

kocicinka
21. dub 2010

Jo, s tím zadušením na to velkej pozor...
Rimmel, taky tak. Nikdy neměl žádnou vyrážku, pupínek, nic....
Když byl Jonáš novorozeně, tak pořád jen spal a spal a spal. A v postýlce se neušpiní. Navíc bych ho musela na to koupání budit, což jako vážně ne.... to spáněk je cennější.
Nj, kdyby Simonceli miminko bylo koupané jednou, 2x týdně, tak by bylo treba úplně stejně spokojené, jako je ted 🙂

kaczka
21. dub 2010

Jo o olivovém oleji jsem též slyšelo nebo o jakém koliv přírodním,teda nemyslím samo rostliný an smažení 😀
Jinak já mlému teda občas dávala o Nivei olejovou koupel,to jsem ho pak mazat ani nemusela

rimmel
21. dub 2010

ja som tiez pocula ze olej ucpava pory.

kocicinka ani nas 🙂

kaczka
21. dub 2010

A jediné co jse Davídkovi promazávala byli nožičky po porodu když se mu loupali