Psycholog Brno pro dítě odeslané z neurologie

terkapali
24. čer 2019

Zdravím, může mi někdo poradit nějakého psychologa který bere dítě odeslané z neurologie? V dětské mají top stav, v bílém domě první termín až někdy přelom listopad prosinec, volala jsem na nějaký, co jsem našla na netu, ale většina nebere děti, který jsou odeslány na žádost vyšetření. Děkuji mooc

lv
24. čer 2019

Pokud to potřebuješ rychle, tak krizove centrum Hapalova

terkapali
autor
24. čer 2019

@lv děkuji, koukala jsem tam nedělají vyšetření pro jiný doktory.

malytlustyhroch
24. čer 2019

A na te neurologii neporadi, kam se obratit? My takhle shaneli specialne pedagogicke vysetreni miminka. Posilali nas z ocniho, a rovnou na tom ocnim nam doktorka rekla, ze na pracovisti, ktere to dela nejspis budou mit cekacku pul roku, a ze to vysetreni potrebuje za mesic, tak ze nam velmi doporuceje si ho zaplatit v soukrome ordinaci, a rovnou nam dala kontakt. Taky muzes zkusit zavolat na zdravotni pojitovnu ditete a chtit po nich kontakt na detske klinicke psychology, s kterymi ma vase pojistovna smlouvu, a ty pak obvolat, a kdyz budou mit plno, tak se je rovnou zadej, at ti doporuci kolegy, ktere delaji stejnou praci bez smlouvy s pojitovnou (za primou platbu), ve vetsine oboru byva volneji tam, kde to neni "zdarma".

terkapali
autor
25. čer 2019

@malytlustyhroch jo, řekla nám bílý dům, jenže čekat do prosince nemůžeme, potřebujeme to co nejdříve, u normálního soukromého psychologa jsem ochotna to i zaplatit, nicméně tohle co potřebujeme skoro žádný nedělá, respektive všechny co jsem obvolala tak mi řekli to samé, že se musím obrátit na jiného. Ale díky zkusím zavolat na pojišťovnu