Roční miminko a spaní v postýlce. Jak na něj?

littlebitpoetic
20. lis 2022

Zdravím maminky 🙂
Mám doma ročního chlapečka, který od 6ti měsíců spí přes den i celou noc hezky v postýlce. Ale před dvěma týdny byl nachlazený a do toho se mu začal klubat zoubek, tak jsem si ho uplakaného v noci vzala k sobě do postele. No a následující dny se automaticky v noci vzbudil a stoupl si, takže jsem si ho vždy vzala k sobě. Teď už vyžaduje postel ještě před půlnocí. Normálně bych to nebrala jako problém, spí se mi s ním krásně, když mě zrovna nekope, nebo mi neprdí do obličeje :D Ale v březnu se mi má narodit holčička, kterou jsem plánovala také mít v posteli, kvůli kojení. Nemáte někdo nějakou radu, jak na něj? Děkuji za vše 🙂

jana_zofie
20. lis 2022

@littlebitpoetic mit v posteli oba? Maly je v prirazene postylce vedle nas a ta trochu starsi cacorka spi mezi nami.

aspie83
20. lis 2022

@littlebitpoetic mám kluky od sebe 19 měsíců a v posteli mám oba 😉 pořád 😃 vyhovuje nám to 😉

zmrzlinka
20. lis 2022

@littlebitpoetic mít v posteli oba ,ale to si asi nechtěla slyšet 😂

cherie24
20. lis 2022

@littlebitpoetic taky máme v posteli obě dvě 😀 Starší má svou postel v pokojíčku, většinou chce uspat tam, ale v noci se vždy sama přesune k nám a mladší spala krásně v postýlce v ložnici, ale posledních pár měsíců (asi taky co začalo období zubů) se nám cpe do postele prakticky pořád. Někdy uspávám rovnou obě najednou v ložnici, když jsou unavené + - stejně. Mám z jedné strany mantinel, tam jedno dítě, pak jsem já, pak druhé a pak partner. Vedle sebe spát nemůžou, kopou se a zalehávají se navzájem. 😄

sorboni30
21. lis 2022

@littlebitpoetic kazda maminka to ma jinak. Dcera je predcasne a spinkala jen v postylce ve dne i v noci. Pak ve dne nemohla usnout tak jsme ji zacali uspavat v posteli kde vytuhla do 5 minut. Dnes ma 9 mesicu a ve dne spinka v posteli a na noc jde do postylky. Nechce v noci spat v posteli tak si chce byt v postylce, ve 22hod je jeji cas kdy vi, ze je noc a kdyz ji uložíme do postýlky, uz spinka az do rana. Každopádně bych vase miminko nechala v postylce a kdyz se vzbudi, polozila bych jej a chytla za rucicku aby vedelo, ze jste blizko nej. Nektere mamky maji i tri deti v posteli.. ale myslim si, ze tam proste patri tatinek, to nejmensi a zbytek vetsich do postylek a posteli. Ale je to jen muj nazor. Je to na vas. Ja mam kluky dvojcata 8 lete a nedokážu si představit, ze by s nama spali v posteli. Jsou spokojeni ve svem. Maji prostor a rodice jsou rano vyspani bez kopanců. 😉

kopretina32
21. lis 2022

Jak pisou ostatni, u nas jsme taky resili jak kdo bude spat a stejne jsou obe deti s nami v posteli a vyspime se dobre, nakojim, ani o tom skoro nevim a spime dal.

andreacantu
2. pro 2022

@littlebitpoetic u nas to je uplne stejne po nemoci chce byt u me. Nastesti se mimca kazde tri mesice “kalibruji” a pak bude zase jine spani takze vydrzet….ja jsem strasne rada ze malicka chce spinkat u me tak si to uzivam horsi je ze se k nam chce pridat pes!