S dvěma dětma nemám už ani chuť na sex

micik001
10. lis 2009

Ahoj, mám dvě malé děti (2 a 4 roky) a po dvou těhotenstvích a dvou ročních kojeních mi ne a ne naskočit chuť na sex. Přes den mne okupuje malá, odpoledne obě děti a večer jsem unavená a jediné, na co myslím, je klid... žádné fyzické doteky, prostě sama pro sebe. Chuť na sex mám tak 1-2krát do měsíce, ale jinak vůbec... A začíná to být doma problém 😢

m1rti
31. črc 2011

@ela2 Teda a ty jeho kecy ohledně kojení, to už vůbec nekomentuju .... asi má nějaký psychický problém, který neumí ventilovat. To je taky vcíc než jasný ... a děti jsou jeho, jak to že ho nezajímají .... asi mu připomínají, že v souvislosti s nima přišel o sex s tebou. Ale pak je fakt psychicky nemocnej. To není naprosto normální ..... ale život mě naučil, že děti jsou to jediný, co má v životě smysl, a rozhodně jim neodpírej, co jim můžeš dát. Jednou ti to bohatě vrátí. ..... chlap se dá vyměnit, ale děti jsou TVOJE. ... hodně štěstí a občas kouknu, jak si vedeš. Jednoduchý to nebude, určitě bude dělat naschvály, ale platit na děti bude muset, a když chce mít klid, tak ať si sežene garsonku, tam ho nikdo rušit nebude.

dm1
31. črc 2011

@ela2 no ja by som teda isla od takeho chlapa rychlo prec. a nemusis mat ani vycitky ze im beries otca ved naco im je otec ktory ich nema rad? 🤐 . Bez neho ti bude isto lepsie veru

filmuska18
31. črc 2011

@ela2 ak chces aby tvoje deti niekedy v zivote boli schopne mat normalne vztahy, tak ten vas co najskor ukonci a odid s nimi co najdalej. Aky priklad do zivota im dava tolerovanie tohto jeho spravania? Tie deti su male, ale vnimaju a vidia vsetko, pozor na to. A vedia velmi dobre, ze toto nie je v poriadku. Ak dieta vidi, ze sa deje nieco zle, nieco co nie je ok, a jeho mama, namiesto toho, aby to riesila, to toleruje a este nbodaj aj nejako ospravedlnuje, tak aky gulas musi z toho mat v tej nevinnej hlavicke? Ze je to vlastn ok? Ze je to v poriadku, ak ocko na mamu krici, uraza ju a nebodaj bije a ona s tym nic nerobi? Ze to tak ma asi byt? Toto si ma odniest do zivota? Ze to tak asi ma byt? Takze kd nabuduce bude bit nebodaj jeho, tak je to tiez ok? Si silna a urcite to zvladnes, mas na to a zasluzis si aby s vami zil niekto, kto vas bude mat rad vsetkych troch a vy jeho. Cim skor na tom zacnes pracovat, tym skor sa to stane. Tvoje deti si zasluzia milujuceho ocka.

bianca
31. črc 2011

@ela2 zbal seba a deti a co nasjkor vypadni lebo mu rupne uplne a moze vam velmi ublizit a mozno nielen psychicky.Pokial mas kam ist prosim ta chod.Krizove centrum alebo k mamke ak mozes.Nevahaj ani den.deti o otca nepripravis,on sa o ne pripravil sam a dobre je akurat to ze im este nestihol ublizit fyzicky.Podaj navrh na rozvod a ziadaj vysoke vyzivne a samo ze byt.Ked je taky vytazeny tak by mal mat aj dobry plat tak nech plati.Ty sa pozbieras.Si silna zena ak si zvladla zit z s tyranom.Drzim palce aby si sa odhodlala spravit prvy krok

nickyma
31. črc 2011

nemusíš hneď riešiť rozvod, je to veľký stres a nepríjemné strety na súdoch. úplne ťa chápem, že sa s ním nedá rozprávať. on tú situáciu s deťmi nezvláda, pretože je dosť egoista a nechce byť vo svojom živote nijak obmedzovaný. chce si žiť svoj život a je nezrelý na rodinu, aj keď si ju pôvodne plánoval. skutočnosť je iná a s deťmi sa to dá zvládať len s láskou to dokážeme. on ju nemá, pretože má rád len seba. ja by som mu to šťastie dopriala, nech má svoje pohodlie, svoje hry (mimochodom tie plodia bezcitnosť a agresivitu podvedome) a pre teba to bude len vykúpenie. spomínala si mamu, ktorá ešte pracuje. skús ju poprosiť o dočasnú pomoc aj finančnú a o dočasné bývanie. pôjde to, neboj 🙂. uvidíš, ako to bude ďalej. myslím si, že rozhodne by si nemala zostávať s ním. bude ťa to ničiť a bude to zlé pre deti. myslím, že váš vzťah už má prvky psychického týrania. rozvod by som riešila až po nejakom čase.