Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Silné krvácení třetí týden po porodu. Nemáte něco podobného?

strasidelko
29. lis 2019

Ahojky všem mám na vás dotaz.
Jsem už čtvrtý týden po porodu a týden krvacim celkem silné. Byla jsem na kontrole v porodnici už po třetí a závěr je ze jsou v děloze drobné ocistky ale nikdo mi na to nic nedal.
Ty krve je celkem dost a jde ze mne jen jasné červená krev bez ocistku. Nemáte někdo něco podobného. Nevím co už více delat.

jironymou
29. lis 2019

@strasidelko Ja to mela stejne snad pul roku.Myslela jsem, ze vykrvacim... ale pak se to vratilo do normalu...

slunickovm
29. lis 2019

@strasidelko já jsem krvacela po druhém porodu cca 10tydnu a velmi silne. Na gynde mo řekla, ze je vše v pořádku. Pak to z ničeho nic přestalo.

merope
29. lis 2019

Nezačala jsi nějak víc kojit? Já se nějak v této době rozkojila a tím se začne vyplavovat víc oxytocinu (či čeho) a zatahovat víc děloha a víc krvácet. Taky mě to vyděsilo a ptala jsem se na to doktorky v nemocnici (kde jsem byla kvůli jizvě).

katka_nedo
3. pro 2019

@strasidelko Ja mela zbytky placenty.Nakonec mi ten kus odesel pred mesicem,coz bylo 3mesice po porodu🤷‍♀️🤦‍♀️

strasidelko
autor
4. pro 2019

@katka_nedo aha. Já jdu zítra na gyndu se poradit. Nechce se mi na kyretaz protože je to celková narkoza a já kdysi měla problémy se sedickem jako dítě při narkoza asi v deseti letech a tak mám z toho strach. Piju kontryhel atd ale porad ze mě nic nevyšlo.

katka_nedo
4. pro 2019

@strasidelko Ja taky nebyla.Ale jako nechapu,ze si toho u porodu nevsimly ty zenskyze chybi takovej kus

strasidelko
autor
4. pro 2019

@katka_nedo no to je dnešní zdravotnictví.
Já už bych Nikdy nesla na Bulovku. Samy strašný zážitek a neochota. Přišla jsem si ze je obtěžují. Už jsem rodila a ještě mě poslali s věcmi ať si je odnesu sama pritelovi. Prý ještě nerodite. No a jak to dopadlo. Nedosla jsem už pak ani par metru a do deseti minut byla malá venku a to v přípravné. Nestihla jsem to ani na porodni sál. A ani přítel nestihl porod. Takže bulovka nikdy víc.

Sem začni psát odpověď...

Odešli