Spaní 9,5 měsíce. Neměly jste to podobně?

niliho
15. kvě 2020

Ahoj maminky,
chci se zeptat, jestli jste některá neměla problém jako já. Asi 3 týdny když syna (9,5 měsíce) uložím k dopolednímu, odpolednímu i večernímu spaní v postýlce hodinu řadí než usne. Řve, dívá se ven z postýlky, naučil se totiž opřít o mantinel a dívat se, nebo všelijak ten mantinel muchlá, pořád cestuje po postýlce, sotva ho položím už je na břichu, otočím ho, ani nezavřu dveře už znova se přetočí. Nevím už si s ním rady. Jen chodím nahoru a dolů a přetáčím ho, protože když je na břichu pořád něco vyvádí. Už z toho šílím. Od miminka je zvyklý spát a usínat sám. Je to jen nějaké období, protože tohle, co teď dělá nikdy nedělal. Budu ráda za každé rady a zkušenosti. Děkuji.

miba10
15. kvě 2020

@niliho to je normální. 😁 On se zase časem naučí usínat normálně 😉

puhelin
15. kvě 2020

A kdyz u neho budes dokud neusne?

niliho
autor
15. kvě 2020

@miba10 To doufám, protože jinak mě asi odvezou do blázince

niliho
autor
15. kvě 2020

@puhelin Když tam jsem tak dělá ještě větší skopičiny

puhelin
15. kvě 2020

@niliho On se s tebou chce o sve schopnosti podelit. Je kojeny? Ja mam stejne stareho a usina pricucnuty, jinak by taky delal blbiny. Povidam mu pri tom nejaky pribeh (vedle usina starsi segra).

inssomnia
15. kvě 2020

@puhelin mám to stejně 🙂 ale občas to taky trvá no. Teď hlavně skrz zuby.

puhelin
15. kvě 2020

@inssomnia To chce vic pohybu, at vecer odpadne 🙂 Jak spi pres den? Muj ted ma treba jen pulhodinovku spanku 2x denne a staci mu to. A dalsi den spi dopoledne 3 hodiny :D

miba10
15. kvě 2020

@niliho no chce to čas. Synovi byl teď tok a taky to skoro měsíc už zkouší. 😁

inssomnia
15. kvě 2020

@puhelin tak nějak dopo hodinu a půl, odpo taky. Ale když teď pršelo a nebyla na zahradě, tak se budila přes den dřív. Většinou si nemám na co stěžovat. Teď se jí prořezávají horní jedničky a krom toho trochu horšího spaní to dává skvěle.

niliho
autor
15. kvě 2020

@puhelin Kojený je, ale už jen ráno a večer, a občas si dá před odpoledním spánkem, během dne už má příkrmy. Na prsu usne jen když je opravdu hoooodně unavený, jinak ne.

veronikav31
16. kvě 2020

Zeptám se blbě, dáváš ho spát protože chce a je unavený nebo protože ty chceš a myslíš si,že je unavený. Starší dcerka si jeden spánek odbourala v 10m, druhý v 1r a 10m. Mladší syn si jeden spánek odboural v 9m, od té doby spal 1xdopoledne na max 1hodinu a v 1r a 6m si spánek odboural úplně. Ani jednoho jsem nenutila spát,když nechtěl. Když si oba odbourali odpolední spánek,tak spali dopoledne,odpoledne už ne a večer šli spát brzo a spali celou noc.

niliho
autor
18. kvě 2020

@veronikav31 Dávám ho spát, protože je unavený, mrzutý a kolik krát si protírá oči. A dávám ho spát pořád v ty samé časy, takže nevím, čím to je.

veronikav31
18. kvě 2020

@niliho může to být i kvůli změně času a i kvůli tomu,že je dlouho světlo,tak se mu zkrátka nechce spát a nebo je přetažený.