Spící miminko. Je normální taková změna?

deniss88
29. led 2020

Holky, omlouvám se, jsem asi moc hystericka, ale mam prvni dite, 3 tydny. Vcera cely den hrozne rvava, furt fnukala, nechcltela lezet, nosit se, furt plac po jidle, pred jidlem...
Dneska od rana zlata, budi se na jidlo, spinka, hodila jsem ji plinu pres obličej a porad spi, jen opravdu na to jidlo...
Je to normalni? Ja ji furt kontroluju, jestli nema treba teplotu nebo tak, jak psychous jsem. Dekuji a nezlobite se...
Je normalni takova zmena? Samozřejmě, abych to nezakrikla...

katkapavlik
29. led 2020

@deniss88 Ahoj to víš ,že je to normální včera jí mohlo trápit bříško, nebo neměla prostě náladu. Dnes buď rada,že je v pohodě a nabírá síly na další dny. Odpočívej sní ať pak vše v pohodě zvládneš. Také jsme měly často takové dny 😁 Spinká a je spokojená.

leniczka23
29. led 2020

Ano je to normalni, nejsi hystericka. Tyhle dny kdy cele.prospi se snaz poradne užívat 😊 preji vic takovych dní 🍀

andrea93133
29. led 2020

Naše malá (zítra 8 týdnů) měla spací dny občas taky, cca jeden takový den za týden, kdy opravdu prospala celý den, na jídlo jsem ji musela budit. Jinak skoro pořád brečí, skoro nespí, ale jí hodně trápí bříško.. takže chápu tě, taky jsem pořád kontrolovala, jestli nemá teplotu, protože to byl obrat o 360°, ale neměla 😊

deniss88
autor
29. led 2020

Dekuji holky, jsem uz hotova, nevim, co je dobre, co spatne... Uz aby ji bylo, aspon 15... 😂😂

petulejan
29. led 2020

Myslím že je to ok. Včera nic nenaspala,tak to dnes dohání. Moje malá to tak má. Jeden den usne v devět a druhý ve dvanáct. Je to celkem pravidelné 😊

kulisek_28
10. únor 2020

Myslím, že je vše v pořádku...hlavu bych si z toho nedělala