Spinkání a procházky venku v mrazech. Jak to děláte vy?

snufi
21. pro 2011

Holky jak dlouho necháváte venku miminka kolem 5měsíců. Malá se mi naučila spávat venku v kočárku a nědky tam vydrží i 4 až 5hodin. Po obědě ji dám spinkat a někdy ji beru až v 5hodin večer. Přes léto to bylo super. Ale co teď když je venku zima. Zatím jí po 3hodinách beru do ložnice, kde otvírám okno... Jak to děláty vy?

janey_1
21. pro 2011

ahoj, máš malej má 2,5m a taky je nejspokojenější venku, zatím lítáme aspoň po zahradě, ale až nastanou kruté mrazy, tak nevím, co budeme dělat. Buď vyzkouším balkon pod střechou nebo se bude muset naučit spinkat doma v postýlce☹

llluckaaa
21. pro 2011

Nám říkala porodní asistentka na kurzu, že děti do 6 měsíců by neměly být v teplotách pod minus 5, že na to ještě nemají vyvynuté plíce. Já když jsem nechala mimčo venku ve větším chladu a na déle, tak jsem ho pořádně ze všech stran přikryla (vzala jsem třeba svojí peřinu a tou obalila kočár 🙂 ) a ještě dala pláštěnku, aby se tam líp udržovala teplota. Jo a taky jsem to vycpávala zezdola, aby neprochladl tamtudy...

crawler
21. pro 2011

Náš malej se narodil v květnu, takže v prosinci měl 7měsíců - spaljen venku v kočárku a chodila jsem s ním i za největších mrazů - spával cca 3 hodiny. A doteď (19m) nebyl nemocný - rozhodně mu to tedy neublížilo 😉 Hlvaně aby bylo dítě v teple - dát hřejivé přikrývky pod něj a na něj, že kouká jen obličej a já myslím, že se nemusíš bát😉