Televize do dětského pokoje. Je to vhodné?

jeudi
26. čer 2009

premyslim zda poridit ci neporidit triletemu synovi do pokojiku televizi..jake mate zkusenosti je to vhodne myslim z vaseho pohledu ne z odborneho..

jeudi
autor
30. čer 2009

sari ty vubec nekoukas na telku??

sisstin
30. čer 2009

sarinkam: tak to je dobrý, my máme 93programů a 2 set-o-boxy 😅 😅 😅 😅 MP sleduje hodně sporty, já mám ráda filmové kanály 😎 programy typu CT1 atd, nesleduju moc, max. CT2, klub náročného diváka..kdybych měla jenom základní 4programy, tak asi taky nesleduju, páč není co 😅

sarinkam
30. čer 2009

Ne, nekoukam, prjide mi ze neni na co, to si radsi napisu s kamaradkama par meilu tak..Obcas nejake to DVD, ale to je des a hruza, vetsinou me to nebavi, ty blby filmy a pritom bych se na pekny film obcas koukla rada.

sisstin
30. čer 2009

sari: no na těch klasických program CT, Nova, Prima..tam opravdu není co, my máme kabelovku už mrtě, mrtě let...a fakt si to bez ní neumim představit, přes den se teda nedívám, páč mám malýho...ale večer jo, a když mám volno, tak ráda zasednu k pěknému filmu nebo reality..DVD máme asi 100000, to než shlídnu, tak mi bude 80let 😅

jeudi
autor
30. čer 2009

tak nam jde akorat tv nova nic vic nechytnem takze ja taky nekoukam jen kdyz je neco pekneho a to je o vikendech kdy je doma i manzel a malej chce koukat na dvd zrovna kdyz davaji zrovna naky cesky film nebo tak

sisstin
30. čer 2009

jeudi: já mám nejradši HBO, Cinemax, Filmbox atd, tam jsou filmy v podstatě skoro nové, co např. v kině běžely před max. půl rokem, takže fakt na co koukat je 🙂 knížky mám taky strašně ráda, ale od tý doby, co se narodil malej je to bída..jestli jsem od tý doby přečetla 10knížek, tak to je hodně 😝 s nim se číst nedá, páč by po mně furt lezl, rval mi stránky a večer zas nemůžu svítit 😝

sisstin
30. čer 2009

jeudi: ale u vašeho Filípka fakt moc nevidím důvod mu zatím pořizovat vlastní telku..nebo on u ní sedí sám a nevadí mu to? 😉 Jak znám Tygra, tak ten nevydrží sám ani 5vteřin, takže vlastní telka by mu byla na nic..navíc u nás teda další telka nepřichází v úvahu, bysme ji měli asi na záchodě 😅

tomasek06
30. čer 2009

Tak to my taky máme TV doma jako kulisu. Hraje od rána do večera 😅 Malý má v dětském pokoji taky TV a pouštím mu tam pohádky.Pochopitelně ne celý den, ale nevidím na tom nic špatného. Malý se náhodou z pohádek i dost naučil a začal mi jíst i jídla které nikdy nejedl. Vidí medvěda jak jí med tak ho už taky jí. Ktrečka viděl jíst jahody a začal je taky jíst. A ještě se podle pohádek naučil krásně mluvit. Na knížky je závislý od malička, tak většinu dne jen čteme a čteme.

sisstin
30. čer 2009

asi to chce nějakou rozumnou míru, jsou rodiny, kde se fakt sedí u TV pořád..a jinej program neexistuje...tak to určitě dobře není....ale zas takový ty názory, že dítě se nemá, co dívat na televizi, to mi zas přijde strašně přehnaný 😕 se z tý TV fakt dělá pomalu démon 😕 je plno poučných a pěkných programů, který lidem něco dají a není to jen o čučení na oddechovky 😉

tomasek06
30. čer 2009

Jo jo máš pravdu sisstin. Některé věci jsem se ho snažila marně učit sama a žádný úspěch, pak to viděl dělat v TV nějaké zvířátko a hned to uměl 😀 😀 😀 Já se osobně na TV nedívám skoro vůbec.

jeudi
autor
30. čer 2009

sistin ja neprecetla deset knizek ani za cely zivot 😀 😀 malej prave vydrzi sam u tv ..treba ted jsu varit a kouka na ty kravy co davali v tv ped vcirem..a nevim o nem..ale asi je to fakt k cemu dalsi tv je to asi jen rozmazlenost..chtela jsem jen aby mel to nejlepsi a tak se ptam jestli je to vhodne aby to nejlepsi opravdu mel..nechci aby stradal a aby nemusel pak chodit a rikat maminko kamarad ma tohle a mi ne ..chapete to jak to myslim??treba vim ze muj bracha dostal ted svuj prvni telefon je mu osm let ..a kluci se mu vysmali ze nema fotak a buh vi co..a tohle nechci aby zazival i ten nas kluk chci aby mohl rict jo to ja mam taky a aby se mu nikdo neposmival..jinak u nas je tv taky jako kulisa bezi porad at jsme venku nebo ne tak ji nevypinam..konec koncu ja ani nezhasinam nak zapominam ,ale na uctech za elektriku se to nastesti neodrazilo

swead
30. čer 2009

ahoj, televizi pro takhle malýho caparta bych do vlastního pokoje nepořizovala. My máme jednu starší v obýváku a stejně na ní koukáme hlavně večer na zprávy a max. nějaký film, když nás něco zaujme. JInak u nás neběží.

Až bude prcek starší, možná mu vlastní tv do pokoje pořídím, ale to bude někdy v pubertě 😀

sisstin
30. čer 2009

jeudi: tak to já klidně i 3 knížky denně, 1000stránek pro mě nebyl problém 😎 ale v poslední době najít knížku, která by mě bavila, je teda umění 😕

jeudi
autor
30. čer 2009

tak me kdyz ta kniha chytne tak ji prectu na jeden dech ale nak me to nebere ja precetla za cely zivot tak 5knizek a vsechny byly od l.lancove...no jo holcici romanky 🙂