Uplakané dítě....

axel85
2. čer 2023

Holky jdu si sem ulevit.mam 6 týdenního syna a když nespí,tak breci,až hystericky řve.jasne trápí ho bolení břicha,ale nevěřím,že 4 týdny v kuse.chce se jen nosit,v kočárku vydrží max 2 hod a pak řev a chce nosit.kouoila jsem hrazdicku a když má dobrou náladu,vydrží i 5 min koukat.vubec se nesměje. Už jsem trochu zoufalá,nikam nemůžeme,protože řev. Vím že ho může trápit milion dalších věcí,ale je mi to líto,když čtu, jak nektera mimina jsou pohodari.v noci spí od 21-7 hod a budí se po třech hodinách.tak konec vyblitku, jdu bojovat dal

palja
2. čer 2023

@axel85 já mám dvě holky a taky řvaly. První dceru jsem nosila na rukách, později v nosítku. V noci se budila pořád s řevem a začala pořádně spát až kolem druhého roku.
Druhá dcera jak přes kopírák, taky uřvaná, ta ještě navíc nechtěla být ani v kočárku, ani v nosítku, takže jsem jí nosila v ruce a až si usnula, tak jsem jí dala do kočárku. Teď má rok a půl a pořád je ukňourana a nespokojená, lezou jí zuby, v noci se budí s řevem minimálně 6x.
Holky žádné blokády neměly, dle dr jsou zdravé, prostě jsou takové povahy.
Tím chci jen napsat, že taková miminka prostě jsou. Závidím maminkám ta klidná a pohodová miminka. Sestra má stejně starou holčičku a ta je úplně pohodařka.
Holky mám ráda takové jaké jsou, ikdyz je to někdy náročné. Ale starší má už 5 a vyrostla z toho, tak doufám, že i mladší dcera z toho vyroste.
Tak to je zase takový výblitek ode mně.

lv
2. čer 2023

Drž se, já vám rozumím. Mladší řvala snad tahem, do 2 a 3/4 roku, strašný peklo, pak se to zrochu zmírnilo, v 5letech znovu, od 7 už je to o dost lepší. Jako pořád je věčně nespokojená, má se spoustou lidí, věcí a situací problém, to zase jo. To je prostě její temperament, nastavení, s tím nenaděláme nic.

patypresdevaty
2. čer 2023

Řve "už 4 týdny v kuse"? Ahaaa, u nás to vydrželo ve velmi vysoké míře cca do 10 měsíců, pak už řvala "jen" hodně. Dodnes je hodně emotivní a dokáže spustit solidní ječák.

patypresdevaty
2. čer 2023

Každopádně soucítím. Paměť je milosrdná a už to nemám tolik v živé paměti, ale bylo to peklo, když dítě mnoooho měsíců řvalo velmi často. Uspávání bylo převážně s řevem a to bez ohledu na to, jak unavená/neunavená byla a jakým způsobem jsem ji uspávala. Když jsem uspávala "jen" hodinu, byl to zázrak. Vstávala obvykle taky s řevem. V kočárku/autě jsem jí musela neustále něco ukazovat/vyprávět, jinak nevydržela bez řevu déle než 5/10min. Atakdále...
Pevné nervy přeji. A partnera, který Ti alespoň občas uleví. U nás to bylo jen na mně.

pampeliska1313
2. čer 2023

Syn rval pět měsíců kazdej den. Někdy cely dny i noci. Pak se zjistila alergie na MB a od ty doby klid

orangutan123
2. čer 2023

@axel85 No...náš malej byl a je nezmar a to už má 1 rok, jo je to lepší ale určitě to není a nebyl pohodové dítko tak jak vidím u ostatních...Jinak 2 hoďky v kočárku, to bych si ještě pískala. Malej spal na mně a to max 10 minut. Vydržte bude se to zlepšovat 😊

prejeta_zaba
2. čer 2023

Vydrží "jenom 2 hodiny v kočárku"? 😳😳Tak to buď šťastná, protože to mi třetí dítě vydrželo v součtu tak za měsíc. No, jako co chceš dělat jiného než se s tím smířit. Nosítko nebo šátek máš? Tam se většinou miminům líbí víc než ležet samotné. To samé pod hrazdičkou, buď ráda, že tam vůbec leží, to některé děti neberou na milost vůbec. Prostě to tak bývá - ty děti se do teď nosily 9 měsíců v břiše, tak teď nechtějí být někde samy odložený v postýlce nebo kočárku. Není to nijak zvláštní. Spíš jsou rarity takový ty, co jen leží a koukají. Na řeči kamarádek a babiček se vykasli a ber to tak jak to je - je to živý tvor, chce být s mámou, ne někde odložený bokem. Bude líp až bude pohyblivější. 😉

luciksima
2. čer 2023

Dcera totálně urvana už od porodnice bylo to peklo rvala pořád....ve 4 měsících mi dr.rekla,že je dráždivé a hypertonické miminko...první rok prorvala .jak začla chodit bylo to lepší ...moc držím palce❤️🍀